О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 96
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2022 года № 140
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 96 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26228) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4720283,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2126200,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27598,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 166942,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2399542,9 тысяч тенге;
2) затраты – 4967605,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 194347,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 266481,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 72134,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -441668,9 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 96 "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 140 шешімі тіркелді
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық маслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 96 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26228 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4720283,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2126200,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27598,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 166942,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2399542,9 мың теңге;
2) шығындар – 4967605,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 194347,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 266481,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 72134,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -441668,9 мың теңге;