О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 126 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2022-2024 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 сентября 2022 года № 185
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 126 "О бюджете поселков и сельских округов Уланского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35532,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8817,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26715,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36834,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1301,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1301,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1301,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Учесть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2022 год объем
субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 26458,0 тыс. тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34952,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6762,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25577,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35412,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2021 жылдың 30 желтоқсандағы № 126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 185 шешімі
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 126 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35532,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8817,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26715,0 мың теңге;
2) шығындар – 36834,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1301,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1301,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1301,7 мың теңге.";
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 26458,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.";
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34952,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6762,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25577,0 мың теңге;
2) шығындар – 35412,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - мың теңге;

"23. Учесть в бюджете Таргынского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 29959,0 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Предусмотреть в бюджете Таргынского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 21213,0 тыс.тенге.";
пункт 25 изложить в следующей редакции:
"25. Утвердить бюджет Толеген Тохтаровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43295,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10511,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32784,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44262,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -967,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 967,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 967,1 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в следующей редакции:
"27. Предусмотреть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 10311,0 тыс.тенге.";
пункт 28 изложить в следующей редакции:
"28. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32599,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5958,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26641,3 тысяч тенге;
2) затраты – 32698,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -98,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

"23. 2022 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 29959,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.";
24 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"24. 2022 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 21213,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
25 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"25. 2022-2024 жылдарға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43295,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10511,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32784,0 мың теңге;
2) шығындар – 44262,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -967,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 967,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 967,1 мың теңге.";
27 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"27. 2022 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 10311,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
28 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"28. 2022-2024 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32599,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5958,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26641,3 мың теңге;
2) шығындар – 32698,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -98,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

"47. Учесть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 19376,0 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Г. Калиева
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата

"47. 2022 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 19376,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.".
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихаттың