О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2023-2025 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 215
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 204 "О бюджете Уланского района на 2023-2025 годы", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56239,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13584,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42654,3 тысяч тенге;
2) затраты – 58267,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2028,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2028,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2028,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 24221,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 18433,3 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39910,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7360,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 215 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ұлан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 204 "2023-2025 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56239,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13584,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42654,3 мың теңге;
2) шығындар – 58267,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2028,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2028,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2028,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 24221,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 18433,3 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39910,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2105,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2105,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2105,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
14.Учесть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 29528,0 тысяч тенге.
15. Предусмотреть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 240221,5 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Утвердить бюджет Саратовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34070,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6873,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 404,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26793,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34760,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 689,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 689,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 689,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
17. Учесть в бюджете Саратовского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 23197,0 тысяч тенге.
18. Предусмотреть в бюджете Саратовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 3596,0 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2105,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2105,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2105,4 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2023 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 29528,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
15. 2023 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 240221,5 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2023-2025 жылдарға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34070,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6873,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 404,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26793,0 мың теңге;
2) шығындар – 34760,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -689,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 689,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 689,2 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2023 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23197,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
18. 2023 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 3596,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

используемые остатки бюджетных средств – 1115,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
23. Учесть в бюджете Таргынского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 22504,0 тысяч тенге.
24. Предусмотреть в бюджете Таргынского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 7572,9 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.10.2023 № 82 (вводится в действие с 01.01.2023).
25. Утвердить бюджет Толеген Тохтаровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 77603,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12159,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65444,2 тысяч тенге;
2) затраты – 83573,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5970,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5970,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5970,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.10.2023 № 82 (вводится в действие с 01.01.2023).
26. Учесть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 23207,0 тысячи тенге.
27. Предусмотреть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 42237,2 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 27 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.10.2023 № 82 (вводится в действие с 01.01.2023).
28. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60392,1 тысяч тенге, в том числе:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1115,9 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2023 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22504,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
24. 2023 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 7572,9 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 03.10.2023 № 82 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2023-2025 жылдарға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77603,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12159,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65444,2 мың теңге;
2) шығындар – 83573,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5970,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5970,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5970,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 03.10.2023 № 82 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2023 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23207,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
27. 2023 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 42237,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 03.10.2023 № 82 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2023-2025 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60392,1 мың теңге, соның ішінде:

32. Учесть в бюджете Азовского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 19299,0 тысяч тенге.
33. Предусмотреть в бюджете Азовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 18964,0 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 33 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.10.2023 № 82 (вводится в действие с 01.01.2023).
34. Утвердить бюджет поселка Огневка на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 32070,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1194,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30876,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32194,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -124,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 124,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 124,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 34 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.10.2023 № 82 (вводится в действие с 01.01.2023).
35. Учесть в бюджете поселка Огневка на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 24524,0 тысяч тенге.
36. Предусмотреть в бюджете акима поселка Огневка на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 6352,0 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 36 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.10.2023 № 82 (вводится в действие с 01.01.2023).
37. Утвердить бюджет Багратионовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47127,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14827,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32299,7 тысяч тенге;
2) затраты – 48507,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

32. 2023 жылға арналған Азовое ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 19299,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
33. 2023 жылға арналған Азовое ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 18964,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 03.10.2023 № 82 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2023-2025 жылдарға арналған Огневка кентінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32070,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1194,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30876,0 мың теңге;
2) шығындар – 32194,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -124,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 124,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 124,0 мың теңге.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 03.10.2023 № 82 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
35. 2023 жылға арналған Огневка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 24524,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
36. 2023 жылға арналған Огневка кентінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 6352,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 03.10.2023 № 82 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
37. 2023-2025 жылдарға арналған Багратион ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47127,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14827,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32299,7 мың теңге;
2) шығындар – 48507,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1380,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1380,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1380,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 37 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
38. Учесть в бюджете Багратионовского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 18335,0 тысяч тенге.
39. Предусмотреть в бюджете Багратионовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 13964,7 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 39 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
40. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46208,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7990,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38218,5 тысяч тенге;
2) затраты – 55444,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9235,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9235,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9235,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 40 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
41. Учесть в бюджете Каменского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 13437,0 тысяч тенге.
42. Предусмотреть в бюджете Каменского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 24781,5 тыс.тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1380,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1380,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1380,0 мың теңге.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
38. 2023 жылға арналған Багратион ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 18335,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
39. 2023 жылға арналған Багратион ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 13964,7 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 39-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. 2023-2025 жылдарға арналған Каменка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41, 42-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46208,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7990,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38218,5 мың теңге;
2) шығындар – 55444,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9235,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9235,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9235,7 мың теңге.
Ескерту. 40-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
41. 2023 жылға арналған Каменка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13437,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
42. 2023 жылға арналған Каменка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 24781,5 мың теңге сомасында қарастырылсын.

47. Учесть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 16757,0 тысяч тенге.
48. Предусмотреть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 46757,1 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 48 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).

47. 2023 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16757,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
48. 2023 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 46757,1 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 48-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 15.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).