О внесении изменения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/3-VII "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2022-2024 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2022 года № 26/3-VII
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14/3-VII следующе изменение:
приложения 1, 4, 13 и 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата М. Желдыбаев
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/3-VII "2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 26/3-VII шешімі
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/3-VII шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4, 13 және 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы М. Желдыбаев
Шемонаиха
аудандық мәслихатының