О внесении дополнений в решение Уральского городского маслихата от 5 ноября 2021 года № 9-5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Уральск на 2021-2022 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 2 сентября 2022 года № 18-5
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие дополнения в решение Уральского городского маслихата от 5 ноября 2021 года № 9-5 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Уральск на 2021-2022 годы":
План по управлению пастбищами и их использованию по городу Уральск на 2021-2022 годы, утвержденному указанным решением:
дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей, согласно приложению 8 к настоящему Плану;";
дополнить приложением 8.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Секретарь Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение 8
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
городу Уральск на 2021-2022 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей

Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 9-5 "Орал қаласы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 18-5 шешімі
Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 9-5 "Орал қаласы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Орал қаласы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар:
мынадай мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картаны осы Жоспардың 8-қосымшасына сәйкес;";
мынадай 8-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының хатшысы Е.Калиев
Орал қаласы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 8-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген карта