О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 30 декабря 2021 года № 11-4 "О бюджете поселка Зачаганск на 2022-2024 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 21-4
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О бюджете поселка Зачаганск на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №11-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 093 457 тысяч тенге:
налоговые поступления – 211 996 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 276 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 563 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 879 622 тысячи тенге;
2) затраты – 1 155 864 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 62 407 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62 407 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62 407 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 23 ноября 2022 года № 21- 4
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 30 декабря 2021 года №11-4
Бюджет поселка Зачаганск на 2022 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 11-4 "2022-2024 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 21-4 шешімі
Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №11-4 "2022-2024 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 093 457 мың теңге:
салықтық түсімдер – 211 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 276 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 563 мың теңге;
трансферттер түсімі – 879 622 мың теңге;
2) шығындар – 1 155 864 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 62 407 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 407 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 407 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының хатшысы Е.Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 21- 4 шешіміне
қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№11-4 шешіміне
1- қосымша
2022 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы