О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 10 января 2022 года № 12-1 "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2022-2024 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 августа 2022 года № 18-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2022-2024 годы" от 10 января 2022 года № 12-1 следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 358 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 492 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 596 тысяч тенге;
2) затраты – 32 590 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 232 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 232 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 232 тысяча тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 511 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 144 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 320 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 871 тысячи тенге;
2) затраты – 48 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 195 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 195 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 12-1 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 тамыздағы № 18-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 12-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 358 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 160 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 596 мың теңге;
2) шығындар – 32 590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1232 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1232 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1232 мың теңге.";
3 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 511 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 144 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 320 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 871 мың теңге;
2) шығындар – 48 706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 195 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 195 мың теңге.";
4 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 583 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 583 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 583 тысячи тенге.";
приложение 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 34, 37, 43, 49, 52 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 583 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 583 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 583 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 34, 37, 43, 49, 52 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.