О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 11-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2022 года № 23-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 11-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26321) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 723 943 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 490 175 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 132 815 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 525 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 094 428 тысячи тенге;
2) затраты – 12 053 649 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 537 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 183 780 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 111 857 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -434 243 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 434 243 тысячи тенге;
поступление займов – 183 780 тысячи тенге;
погашение займов – 111 857 тысяч тенге;

Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 23-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26321 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 723 943 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 490 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 525 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 094 428 мың теңге;
2) шығындар – 12 053 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 104 537 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 183 780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 111 857 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 434 243 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 434 243 мың теңге;
қарыздар түсімі – 183 780 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 111 857 мың теңге;