О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 13-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2022 года № 23-3
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 13-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Буланского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 142 тысячи тенге:
налоговые поступления – 156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 986 тысяч тенге;
2) затраты – 31 191 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -49 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Буланского сельского округа на 2022 год трансфетных поступлений из Национального фонда Республики Казахстан, республиканского, областного и районного бюджета на общую сумму 11 297 тысяч тенге:
1) трансферты Национального фонда Республики Казахстан – 497 тысяч тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий - 497 тысяч тенге;
2) сумма трансфертов из республиканского бюджета – 711 тысяч тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий - 711 тысяч тенге;
3) сумма трансфертов из областного бюджета – 9 591 тысяча тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале - 9 591 тысяча тенге;
4) сумма трансфертов из районного бюджета – 498 тысяч тенге:
на установку необходимого оборудования и знаков для лиц с ограниченными возможностями - 498 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-3 "2022-2024 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 23-3 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-3 "2022-2024 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 142 мың теңге:
салықтық түсімдер – 156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30 986 мың теңге;
2) шығындар – 31 191 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджетіне Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры, республикалық, облыстық, аудандық трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 11 297 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
1) Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры трансферттері – 497 мың теңге:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының. мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 497 мың теңге;
2) республикалық бюджет трансферттер сомасы – 711 мың теңге:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 711 мың теңге;
3) облыстық бюджет қаржысы – 9 591 мың теңге:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 9 591 мың теңге;
4) аудандық бюджет қаржысы – 498 мың теңге:
мүмкіндігі шектеулі адамдарға арналған қажетті құрал-жабдықтар мен белгілер орнатуға – 498 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.