О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 13-11 "О бюджете Талдыбулакского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2022 года № 16-14
районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 13-11 "О бюджете Талдыбулакского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 954 тысячи тенге:
налоговые поступления – 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 689 тысяч тенге;
2) затраты – 29 072 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -118 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 118 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 118 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-11 "2022-2024 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 16-14 шешімі
аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-11 "2022-2024 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 954 мың теңге:
салықтық түсімдер – 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 689 мың теңге;
2) шығындар – 29 072 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 118 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 118 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 118 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.