Об утверждении перечня организаций, отнесенных к категориям по гражданской обороне в городе Астане
Постановление акимата города Астаны от 25 июля 2023 года № 01-1507
В соответствии состатьей 20 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", во исполнение пункта 767 Перечня правовых актов, принятие которых обусловлено Конституционным законом Республики Казахстан от 19 апреля 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан по вопросам административной реформы в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 19 апреля 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административной реформы в Республике Казахстан", утвержденного распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июня 2023 года №90-р,акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Астана қаласында азаматтық қорғаныс санаттарына жататын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 25 шілдедегі № 01-1507 қаулысы
"Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 1 маусымдағы№90-ө өкімімен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына Қазақстан Республикасындағы әкімшілік реформасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 19 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңымен және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасындағы әкімшілік реформасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 19 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңымен қабылдануы негізделетін құқықтық актілер тізбесінің 767-тармағын орындау барысында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

991140001226
АО "Транстелеком"
город Астана
улица
Д. Қонаева,
№ 10
Средняя
09.11.1999 года
Особо важная
Организации, на территории которых расположены стратегические объекты
2.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казаэронавигация" Комитета гражданской авиации Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
130940015918
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казаэронавигация" Комитета гражданской авиации Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
город Астана
улица Е522,
№ 15
Средняя
17.09.2013 года
Особо важная
Организации, на территории которых расположены стратегические объекты
3.
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
050440003815
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
город Астана
улица Бейбітшілік,
№ 14
Средняя
01.04.2005 года
Особо важная
Организации, на территории которых расположены стратегические объекты
4.
Акмолинский филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан"
110941002791
Объект "Защита города Астаны от затопления паводковыми водами реки Есиль"
город Астана
проспект Жеңіс,
№ 72
Средняя
10.01.2022 года
Особо важная
Организации, на территории которых расположены стратегические объекты
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казпромхолод"
071040003900
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казпромхолод"
город Астана
улица Көктал,
№ 25/1
Средняя
03.10.2007 года
Категорированная
Организации, нарушение функционирования которых может привести к значительным социально-экономическим последствиям, возникновению чрезвычайных ситуаций местного масштаба
6.
Республиканское государственное учреждение "Национальный Банк Республики Казахстан"
941240001151
Республиканское государственное учреждение "Национальный Банк Республики Казахстан"
город Астана
проспект
Мәңгілік Ел,
№ 57А
Средняя
21.12.1994 года
Категорированная
Особо важные объекты государственной собственности
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Разведка и добыча QazaqGaz"
050840002757
Товарищество с ограниченной ответственностью "Разведка и добыча QazaqGaz"
город Астана
улица
Ә. Бөкейхана,
№ 12
Средняя
25.08.2005 года
Категорированная
Организации с действующими, строящимися, реконструируемыми и проектируемыми опасными производственными объектами промышленности
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тау-Кен Алтын"

991140001226
"Транстелеком" АҚ
Астана қаласы
Д. Қонаев көшесі,
№ 10
Орта
09.11.1999 жылғы
Аса маңызды
Аумағында стратегиялық объектілер орналасқан ұйымдар
2.
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Азаматтық авиация комитетінің "Қазаэронавигация" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
130940015918
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Азаматтық авиация комитетінің "Қазаэронавигация" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
Е522 көшесі,
№ 15
Орта
17.09.2013 жылғы
Аса маңызды
Аумағында стратегиялық объектілер орналасқан ұйымдар
3.
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамы
050440003815
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Бейбітшілік көшесі,
№ 14
Орта
01.04.2005 жылғы
Аса маңызды
Аумағында стратегиялық объектілер орналасқан ұйымдар
4.
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақмола филиалы
110941002791
"Астана қаласын Есіл өзенінің тасқын суынан қорғау" объектісі
Астана қаласы
Жеңіс даңғылы,
№ 72
Орта
10.01.2022 жылғы
Аса маңызды
Аумағында стратегиялық объектілер орналасқан ұйымдар
5.
"Казпромхолод" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
071040003900
"Казпромхолод" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы
Көктал көшесі,
№ 25/1
Орта
03.10.2007 жылғы
Санатталған
Жұмыс істеуінің бұзылуы елеулі әлеуметтік-экономикалық салдарларға, төтенше жағдайлардың туындауына әкеп соғуына әкелетін ұйымдар
6.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі" республикалық мемлекеттік мекемесі
941240001151
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы
Мәңгілік Ел даңғылы,
№ 57А
Орта
21.12.1994 жылғы
Санатталған
Аса маңызды мемлекеттік меншік объектілері
7.
"QazaqGaz барлау және өндіру" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
050840002757
"QazaqGaz барлау және өндіру" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы
Ә. Бөкейхан көшесі, № 12
Орта
25.08.2005 жылғы
Санатталған
Өнеркәсіптің, салынып жатқан, реконструкцияланатын және жобаланатын қауіпті өндірістік объектілері
8.
"Тау-Кен Алтын" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

091240012920
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тау-Кен Алтын"
город Астана
улица А194,
№ 1
Средняя
21.12.2009 года
Категорированная
Организации с действующими, строящимися, реконструируемыми и проектируемыми опасными производственными объектами промышленности
9.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ҚТЖ-Грузовые перевозки"
031040001799
Товарищество с ограниченной ответственностью "ҚТЖ-Грузовые перевозки"
город Астана
улица
Д. Қонаева,
№ 6
Высокая
28.08.2020 года
Категорированная
Организации транспортно-коммуникационного комплекса
10.
Акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями" (Кazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC"
970740000838
Акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями" (Кazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC"
город Астана
проспект Тәуелсіздік,
№ 59
Высокая
11.07.1997 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
11.
Акционерное общество "КазТрансОйл"
970540000107
Акционерное общество "КазТрансОйл"
город Астана
проспект Тұран,
№ 20
Средняя
12.05.1997 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
12.
Акционерное общество "КазТрансГаз Аймак"
020440001144
Акционерное общество "КазТрансГаз Аймак"
город Астана
улица
Ә. Бөкейхана,
№ 12
Высокая
14.04.2002 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
13.
Акционерное общество "Интергаз Центральная Азия"
970740000392
Акционерное общество "Интергаз Центральная Азия"
город Астана
улица
Ә. Бөкейхана,
№ 12
Высокая
30.06.1997 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
14.
Акционерное общество "Республиканский центр космической связи"
040340001739
Акционерное общество "Республиканский центр космической связи"
город Астана
улица
Ә. Жангелдина,
№ 34
Высокая
18.03.2004 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
15.
Акционерное общество "Казахтелеком"
941240000193
Акционерное общество "Казахтелеком"
город Астана
улица Абая,
№ 75
Высокая
01.12.1994 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
16.
Акционерное общество "Казпочта"
000140002217
Акционерное общество "Казпочта"
город Астана
улица Бейбітшілік,
№ 37
Высокая
07.01.2000 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
17.
Акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
020540003431
Акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
город Астана
улица
Д. Қонаева,
№ 6
Высокая

091240012920
"Тау-Кен Алтын" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы
А194 көше,
№ 1
Орта
21.12.2009 жылғы
Санатталған
Өнеркәсіптің, салынып жатқан, реконструкцияланатын және жобаланатын қауіпті өндірістік объектілері
9.
"ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
031040001799
"ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы
Д. Қонаев көшесі,
№ 6
Жоғары
28.08.2020 жылғы
Санатталған
Көлік-коммуникация кешенінің ұйымдары
10.
Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" (Кazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOС" акционерлік қоғамы
970740000838
Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" (Кazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOС" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Тәуелсіздік даңғылы,
№ 59
Жоғары
11.07.1997 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
11.
"ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы
970540000107
"ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Тұран даңғылы,
№ 20
Орта
12.05.1997 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
12.
"ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы
020440001144
"ҚазТрансГаз Аймақ" Акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Ә. Бөкейхан көшесі,
№ 12
Жоғары
14.04.2002 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
13.
"Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы
970740000392
"Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Ә. Бөкейхан көшесі,
№ 12
Жоғары
30.06.1997 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
14.
"Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" акционерлік қоғамы
040340001739
"Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Ә. Жангелдин көшесі, № 34
Жоғары
18.03.2004 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
15.
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы
941240000193
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Абай көшесі,
№ 75
Жоғары
01.12.1994 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
16.
"Қазпошта" Акционерлік қоғамы
000140002217
"Қазпошта" Акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Бейбітшілік көшесі, № 37
Жоғары
07.01.2000 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
17.
"Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
020540003431
"Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Д. Қонаев көшесі,
№ 6
Жоғары

15.05.2002 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
18.
Акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев"
030340001539
Акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев"
город Астана
проспект Қабанбай батыра, № 119
Высокая
21.03.2003 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
19.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр геодезии и пространственной информации" Комитета геодезии и картографии Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
201140007768
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр геодезии и пространственной информации" Комитета геодезии и картографии Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
город Астана
улица Желтоксан,
№ 25
Высокая
06.11.2020 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
20.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр трансфузиологии" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
990640001569
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр трансфузиологии" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
город Астана
улица Керей, Жәнібек хандар,
№ 10
Высокая
10.06.1999 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
21.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Фитосанитария" Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
990640001330
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Фитосанитария" Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Астана
проспект Республики,
№ 56/1
Высокая
17.06.1999 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
22.
Республиканское государственное учреждение "Республиканский противоэпизоотический отряд" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
100140003987
Республиканское государственное учреждение "Республиканский противоэпизоотический отряд" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Астана
улица
М. Дулатова,
№ 187
Высокая

15.05.2002 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
18.
"Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы
030340001539
"Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Қабанбай батыр даңғылы,
№ 119
Жоғары
21.03.2003 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
19.
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Геодезия және картография комитетінің "Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
201140007768
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Геодезия және картография комитетінің "Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
Желтоқсан көшесі,
№ 25
Жоғары
06.11.2020 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
20.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Трансфузиология ғылыми өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
990640001569
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Трансфузиология ғылыми өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
Керей, Жәнібек хандар көшесі,
№ 10
Жоғары
10.06.1999 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
21.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Фитосанитария" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
990640001330
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Фитосанитария" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
Республика даңғылы,
№ 56/1
Жоғары
17.06.1999 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
22.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Республикалық эпизоотияға қарсы отряды" республикалық мемлекеттік мекемесі
100140003987
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Республикалық эпизоотияға қарсы отряды" республикалық мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы
М. Дулатов көшесі, № 187
Жоғары

13.01.2010 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
23.
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
010140003594
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
город Астана
улица
Қ. Сәтбаева,
№ 2
Высокая
29.07.2020 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
24.
Некоммерческое акционерное общество "Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина"
070740004377
Некоммерческое акционерное общество "Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина"
город Астана
проспект Жеңіс,
№ 62
Высокая
10.07.2007 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
25.
Акционерное общество "Университет КАЗГЮУ имени М.С. Нарикбаева"
020140001689
Акционерное общество "Университет КАЗГЮУ имени М.С. Нарикбаева"
город Астана
шоссе Қорғалжын,
№ 8
Высокая
04.01.2002 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
26.
Некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет "Астана"
080940008218
Некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет "Астана"
город Астана
улица Бейбітшілік,
№ 49А
Высокая
15.09.2008 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
27.
Акционерное общество "Астана - Региональная Электросетевая Компания"
021240001744
Акционерное общество "Астана - Региональная Электросетевая Компания"
город Астана
улица Сауран,
№ 7Б
Высокая
19.12.2002 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
28.
Акционерное общество "Астана-Теплотранзит"
041140003314
Акционерное общество "Астана-Теплотранзит"
город Астана
улица
І. Жансүгірұлы,
№ 7
Высокая
04.11.2004 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
29.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Астана су арнасы" акимата города Астана
000940002622
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Астана су арнасы" акимата города Астана
город Астана
проспект Абая,
№ 103
Высокая
12.09.2000 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
30.
Коммунальное государственное учреждение "Центр по обеспечению гражданской обороны" акимата города Астаны
161140018595
Коммунальное государственное учреждение "Центр по обеспечению гражданской обороны" акимата города Астаны
город Астана
улица
М. Дулатова,
№ 183
Высокая

13.01.2010 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
23.
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
010140003594
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Қ. Сәтбаев көшесі,
№ 2
Жоғары
29.07.2020 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
24.
"Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
070740004377
"Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Жеңіс даңғылы, № 62
Жоғары
10.07.2007 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
25.
"М.С. Нәрікбаев атындағы Қазақ гуманитарлық заң университеті" акционерлік қоғамы
020140001689
"М.С. Нәрікбаев атындағы Қазақ гуманитарлық заң университеті" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Қорғалжын тас жолы,
№ 8
Жоғары
04.01.2002 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
26.
"Астана медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
080940008218
"Астана медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Бейбітшілік көшесі,
№ 49А
Жоғары
15.09.2008 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
27.
"Астана-Аймақтық электржелілік компаниясы" акционерлік қоғамы
021240001744
"Астана-Аймақтық электржелілік компаниясы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Сауран көшесі, № 7Б
Жоғары
19.12.2002 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
28.
"Астана-Теплотранзит" акционерлік қоғамы
041140003314
"Астана-Теплотранзит" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
І. Жансүгірұлы көшесі,
№ 7
Жоғары
04.11.2004 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
29.
Астана қаласы әкімдігінің "Астана су арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
000940002622
Астана қаласы әкімдігінің "Астана су арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
Абай даңғылы, № 103
Жоғары
12.09.2000 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
30.
"Астана қаласы әкімдігінің "Азаматтық қорғанысты қамтамасыз ету орталығы" комуналдық мемлекеттік мекемесі
161140018595
"Астана қаласы әкімдігінің "Азаматтық қорғанысты қамтамасыз ету орталығы" комуналдық мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы
М. Дулатов көшесі,
№ 183
Жоғары

17.11.2016 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
31.
Акционерное общество "Автобусный парк № 1"
960240000570
Акционерное общество "Автобусный парк № 1"
город Астана
улица
А. Пушкина,
№ 37/2
Высокая
06.02.1996 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
32.
Государственное учреждение "Аппарат акима района "Алматы" города Астаны"
980640001844
Государственное учреждение "Аппарат акима района "Алматы" города Астаны"
город Астана
проспект Тәуелсіздік,
№ 7
Высокая
26.06.1998 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
33.
Государственное учреждение "Аппарат акима района "Есиль" города Астаны"
080840019073
Государственное учреждение "Аппарат акима района "Есиль" города Астаны"
город Астана
проспект Қабанбай батыра, № 33
Высокая
29.08.2008 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
34.
Государственное учреждение "Аппарат акима района "Сарыарка" города Астаны"
980640001795
Государственное учреждение "Аппарат акима района "Сарыарка" города Астаны"
город Астана
проспект Сарыарқа,
№ 13
Высокая
25.06.1998 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
35.
Государственное учреждение "Аппарат акима района "Байқоңыр" города Астаны"
180340025803
Государственное учреждение "Аппарат акима района "Байқоңыр" города Астаны"
город Астана
улица Отырар, № 5
Высокая
20.03.2018 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
36.
Акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары"
070440000412
Акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары"
город Астана
проспект Тұран,
№ 89
Высокая
03.04.2007 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
37.
Акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз"
020240000555
Акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз"
город Астана
улица
Д. Қонаева,
№ 8
Высокая
27.02.2002 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
38.
Акционерное общество "Қазтеміртранс"
031040000572
Акционерное общество "Қазтеміртранс"
город Астана
улица
Д. Қонаева,
№ 10
Высокая
20.10.2003 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
39.
Акционерное общество "Национальная компания "QazaqGaz"
000340002165
Акционерное общество "Национальная компания "QazaqGaz"
город Астана
улица
Ә. Бөкейхана,
№ 12
Высокая
13.03.2000 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
40.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница № 1" акимата города Астаны

17.11.2016 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
31.
"№ 1 Автобус паркі" акционерлік қоғамы
960240000570
"№ 1 Автобус паркі" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
А. Пушкин көшесі,
№ 37/2
Жоғары
06.02.1996 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
32.
"Астана қаласы "Алматы" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
980640001844
"Астана қаласы "Алматы" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы
Тәуелсіздік даңғылы,
№ 7
Жоғары
26.06.1998 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
33.
"Астана қаласы "Есіл" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
080840019073
"Астана қаласы "Есіл" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы
Қабанбай батыр даңғылы, № 33
Жоғары
29.08.2008 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
34.
"Астана қаласы "Сарыарқа" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
980640001795
"Астана қаласы "Сарыарқа" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы
Сарыарқа даңғылы,
№ 13
Жоғары
25.06.1998 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
35.
"Астана қаласы "Байқоңыр" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
180340025803
"Астана қаласы "Байқоңыр" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы
Отырар көшесі, № 5
Жоғары
20.03.2018 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
36.
"Қазақстан Ғарыш Сапары" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
070440000412
"Қазақстан Ғарыш Сапары" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Тұран даңғылы, № 89
Жоғары
03.04.2007 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
37.
"ҚазМұнайГаз" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
020240000555
"ҚазМұнайГаз" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Д. Қонаев көшесі,
№ 8
Жоғары
27.02.2002 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
38.
"Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы
031040000572
"Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Д. Қонаев көшесі,
№ 10
Жоғары
20.10.2003 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
39.
"QazaqGaz" Ұлттық компанияся" акционерлік қоғамы
000340002165
"QazaqGaz" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Ә. Бөкейхан көшесі, № 12
Жоғары
13.03.2000 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
40.
Астана қаласы әкімдігінің "№1 көпбейінді қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

191240005853
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница № 1" акимата города Астаны
город Астана
проспект
Р. Қошқарбаев,
№ 66
Высокая
06.12.2019 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
41.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница
№ 3" акимата города Астаны
191240005979
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница № 3" акимата города Астаны
город Астана
проспект Республики,
№ 50/2
Высокая
06.12.2019 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
42.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница № 2" акимата города Астаны
080740007819
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница № 2" акимата города Астаны
город Астана
улица
Т. Рысқұлова, № 6
Высокая
07.12.2009 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
43.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильный медицинский центр" акимата города Астаны
010140002010
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильный медицинский центр" акимата города Астаны
город Астана
улица Манаса,
№ 17
Высокая
09.12.2009 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
44.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр фтизиопульмонологии" акимата города Астаны
990640001519
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр фтизиопульмонологии" акимата города Астаны
город Астана
улица А1, № 5
Высокая
29.12.2010 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
45.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр психического здоровья" акимата города Астаны
990640001472
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр психического здоровья" акимата города Астаны
город Астана
улица
І. Жансүгірұлы,
№ 12
Высокая
29.12.2010 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
46.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центральная дорожная больница города Астаны"
180440020182
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центральная дорожная больница города Астаны"
город Астана
улица
Ә. Молдағұловой, № 26Б
Высокая

191240005853
Астана қаласы әкімдігінің "№1 көпбейінді қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
Р. Қошқарбаев даңғылы, № 66
Жоғары
06.12.2019 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
41.
Астана қаласы әкімдігінің "№3 көпбейінді қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
191240005979
Астана қаласы әкімдігінің "№3 көпбейінді қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
Республика даңғылы,
№ 50/2
Жоғары
06.12.2019 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
42.
Астана қаласы әкімдігінің "№2 көпбейінді қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
080740007819
Астана қаласы әкімдігінің "№2 көпбейінді қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
Т. Рысқұлов көшесі, № 6
Жоғары
07.12.2009 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
43.
Астана қаласы әкімдігінің "Көпсалалы медицина орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
010140002010
Астана қаласы әкімдігінің "Көпсалалы медицина орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
Манас көшесі, № 17
Жоғары
09.12.2009 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
44.
Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық фтизиопульмонологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
990640001519
Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық фтизиопульмонологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
А1 көше,
№ 5
Жоғары
29.12.2010 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
45.
Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
990640001472
Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
І. Жансүгірұлы көшесі, № 12
Жоғары
29.12.2010 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
46.
"Астана қаласының Орталық жол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
180440020182
"Астана қаласының Орталық жол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы
Ә. Молдағұлова көшесі, № 26Б
Жоғары

13.04.2018 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
47.
Акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
090140000306
Акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
город Астана
жилой массив Өндіріс,
№ 72/1
Высокая
13.03.2013 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
48.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Астана Тазалық"
080940019334
Товарищество с ограниченной ответственностью "Астана Тазалық"
город Астана
проспект
Әл-Фараби,
№ 49/2
Высокая
29.09.2008 года
Категорированная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
49.
Акционерное общество "Астана-Энергия"
041140002811
Акционерное общество "Астана-Энергия"
город Астана
Промзона,
№ 60
Высокая
04.11.2004 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
50.
Акционерное общество "Пассажирские перевозки"
020540000922
Акционерное общество "Пассажирские перевозки"
город Астана
улица
Д. Қонаева,
№ 6
Средняя
21.05.2002 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
51.
Акционерное общество "Кедентранссервис"
990840000825
Акционерное общество "Кедентранссервис"
город Астана
улица Достық,
№ 18
Средняя
23.08.1999 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
52.
Акционерное общество "Национальные информационные технологии"
000740000728
Акционерное общество "Национальные информационные технологии"
город Астана
проспект
Мәңгілік Ел,
№ 55/15
Средняя
02.07.2000 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
53.
Акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)
030440000693
Акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)
город Астана
улица Керей, Жәнібек хандар,
№ 12А
Средняя
16.04.2003 года
Особо важная
Организации, имеющие важное государственное и экономическое значение
54.
Республиканское государственное учреждение "Служба правительственной связи Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
150340023198
Республиканское государственное учреждение "Служба правительственной связи Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
город Астана
улица Сығанақ,
№ 49
Средняя
27.03.2015 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
55.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр травматологии и ортопедии имени академика Батпенова Н.Д." Министерства здравоохранения Республики Казахстан

13.04.2018 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
47.
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
090140000306
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Өндіріс тұрғын алабы,
№ 72/1
Жоғары
13.03.2013 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
48.
"Астана Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
080940019334
"Астана Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы
Әл-Фараби даңғылы,
№ 49/2
Жоғары
29.09.2008 жылғы
Санатталған
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
49.
"Астана-Энергия" акционерлік қоғамы
041140002811
"Астана-Энергия" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Өндірістік аймақ,
№ 60
Жоғары
04.11.2004 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
50.
"Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамы
020540000922
"Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Д. Қонаев көшесі,
№ 6
Орта
21.05.2002 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
51.
"Кедентранссервис" акционерлік қоғамы
990840000825
"Кедентранссервис" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Достық көшесі, № 18
Орта
23.08.1999 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
52.
"Ұлттық Ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамы
000740000728
"Ұлттық Ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Мәңгілік Ел даңғылы,
№ 55/15
Орта
02.07.2000 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
53.
"Қазақстан инжиниринг" Ұлттық компаниясы" (Kazakhstan Engineering) акционерлік қоғамы
030440000693
"Қазақстан инжиниринг" Ұлттық компаниясы" (Kazakhstan Engineering) акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Керей, Жәнібек хандар даңғылы,
№ 12А
Орта
16.04.2003 жылғы
Аса маңызды
Маңызды мемлекеттік және экономикалық мәні бар ұйымдар
54.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің үкіметтік байланыс қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесі
150340023198
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің үкіметтік байланыс қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы
Сығанқ көшесі, № 49
Орта
27.03.2015 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
55.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Академик Н.Ж. Батпенов атындағы ұлттық ғылыми травматология және ортопедия орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

010340000844
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр травматологии и ортопедии имени академика Батпенова Н.Д." Министерства здравоохранения Республики Казахстан
город Астана
проспект Абылай хана, № 15А
Средняя
20.03.2001 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
56.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская детская больница № 1" акимата города Астаны
010140001875
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская детская больница № 1" акимата города Астаны
город Астана
проспект Тәуелсіздік,
№ 11/1
Средняя
08.12.2009 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
57.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская детская больница № 2" акимата города Астаны
010140001904
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская детская больница № 2" акимата города Астаны
город Астана
проспект
Р. Қошқарбаева,
№ 64
Средняя
07.12.2009 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
58.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская детская больница № 3" акимата города Астаны
990240003203
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская детская больница № 3" акимата города Астаны
город Астана
улица
Т. Рысқұлова,
№ 12
Средняя
28.12.2010 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
59.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" акимата города Астаны
990240003263
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" акимата города Астаны
город Астана
улица
С. Сейфуллина,
№ 28
Средняя
16.02.1999 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
60.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" акимата города Астаны
990240003184
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" акимата города Астаны
город Астана
проспект Республики,
№ 50
Средняя
02.02.1999 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
61.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" акимата города Астаны

010340000844
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Академик Н.Ж. Батпенов атындағы ұлттық ғылыми травматология және ортопедия орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
Абылай хан даңғылы, № 15А
Орта
20.03.2001 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
56.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 көпбейінді қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
010140001875
Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 көпбейінді қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
Тәуелсіздік даңғылы,
№ 11/1
Орта
08.12.2009 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
57.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 2 көпбейінді қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
010140001904
Астана қаласы әкімдігінің "№ 2 көпбейінді қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
Р. Қошқарбаев даңғылы, № 64
Орта
07.12.2009 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
58.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 3 көпбейінді қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
990240003203
Астана қаласы әкімдігінің "№ 3 көпбейінді қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
Т. Рысқұлов көшесі, № 12
Орта
28.12.2010 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
59.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
990240003263
Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
С. Сейфуллин көшесі, № 28
Орта
16.02.1999 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
60.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 2 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
990240003184
Астана қаласы әкімдігінің "№ 2 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Астана қаласы
Республика даңғылы,
№ 50
Орта
02.02.1999 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
61.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 3 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

990740002243
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан"
город Астана
улица Е495,
№ 2
Средняя
06.07.1999 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
75.
Государственное учреждение "Центральный госпиталь с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
010240001998
Государственное учреждение "Центральный госпиталь с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
город Астана
проспект Қабанбай батыра, № 66
Средняя
06.02.2001 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
76.
Акционерное общество "Национальный научный кардиохирургический центр"
100740006996
Акционерное общество "Национальный научный кардиохирургический центр"
город Астана
проспект Тұран,
№ 38
Средняя
11.07.2010 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
77.
Акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии"
080440018645
Акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии"
город Астана
проспект Тұран,
№ 34/1
Средняя
09.12.2008 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
78.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный онкологический центр"
180740003103
Товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный онкологический центр"
город Астана
улица Керей, Жәнібек хандар,
№ 3
Средняя
03.07.2018 года
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения

990740002243
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы
Е495 көшесі,
№ 2
Орта
06.07.1999 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
75.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің емханасы бар орталық госпиталі" Мемлекеттік мекеме
010240001998
"Қазақстан қоғамыстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің емханасы бар орталық госпиталі" Мемлекеттік мекеме
Астана қаласы
Қабанбай батыр даңғылы, № 66
Орта
06.02.2001 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
76.
"Ұлттық ғылыми кардиохирургиялық орталығы" акционерлік қоғамы
100740006996
"Ұлттық ғылыми кардиохирургиялық орталығы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Тұран даңғылы, № 38
Орта
11.07.2010 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
77.
"Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы
080440018645
"Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
Тұран даңғылы,
№ 34/1
Орта
09.12.2008 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
78.
"Ұлттық ғылыми онкология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
180740003103
"Ұлттық ғылыми онкология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы
Керей, Жәнібек хандар көшесі, № 3
Орта
03.07.2018 жылғы
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
_____________________________________