О бюджете поселка Станционный на 2024-2026 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № С-10/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 252 478,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 709,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 242 669,9 тысяч тенге;
2) затраты – 253 674,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № С-10/7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабы, 2- тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024–2026 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –252 478,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 709,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 242 669,9 мың теңге;
2) шығындар – 253 674,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 195,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 03.12.2024 № С-17/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка Станционный на 2024 год предусмотрена бюджетная субвенция из бюджета города Кокшетау в сумме в сумме 203 676,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 195,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 03.12.2024 № С-17/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 203 676,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенциялар ескерілсін.