О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 7С-22/2 "О бюджете города на 2023-2025 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28 сентября 2023 года № 8С-6/3
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 7С-2/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 003 199,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 939 764,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 40 539,7 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 963 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 971 932,7 тысячи тенге;
2) затраты – 14 447 667,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 241 317,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 350 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 251 667,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 17 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 220 150,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 220 150,8 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-22/2 "2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 8С-6/3 шешімі
1) 28.09.2023 редакциясында
ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі, 05.10.2023 ж. жарияланды
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 8С-6/3 шешімі
Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-22/2 "2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-22/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 003 199,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 939 764,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 539,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 963 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 971 932,7 мың теңге;
2) шығындар – 14 447 667,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 241 317,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 350 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 251 667,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 17 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 220 150,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 220 150,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.