О бюджете города на 2024-2026 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 8С-9/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 025 018,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 029 272,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 43 326,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 900 919,9 тысяч тенге;
2) затраты – 17 141 522,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 192 482,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 384 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 199 866,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 217 495,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 217 495,6 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 858 482,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 858 482,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20.09.2024 № 8С-15/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете города на 2024 год предусмотрены бюджетные изъятия, передаваемые в областной бюджет в сумме 2 654 255 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета города на 2024 год, целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете города на 2024 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета бюджетам поселков, сел и сельского округа в сумме 316 393 тысячи тенге, в том числе:
поселок Аксу – 51 748 тысяч тенге;
поселок Бестобе – 40 031 тысяча тенге;
поселок Заводской – 24 671 тысяча тенге;

2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-9/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 025 018,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 029 272,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 326,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 900 919,9 мың теңге;
2) шығындар – 17 141 522,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 1 192 482,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 384 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 199 866,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 217 495,6 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 217 495,6 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 858 482,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 858 482,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.09.2024 № 8С-15/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджетке берілетін 2 654 255 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған қала бюджетінің түсімдер құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. 2024 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттеріне берілетін 316 393 мың теңге сома субвенциялар көлемдері көзделгені есепке алынсын, соның ішінде:
Ақсу кенті – 51 748 мың теңге;
Бестөбе кенті – 40 031 мың теңге;
Заводской кенті – 24 671 мың теңге;

поселок Шантобе – 46 368 тысяч тенге;
село Карабулак – 39 075 тысяч тенге;
село Изобильное – 45 840 тысяч тенге;
село Кырык кудык – 38 711 тысяч тенге;
Богенбайский сельский округ – 29 949 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме 145 300 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Степногорского городского маслихата О.Джагпаров
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

Шаңтөбе кенті – 46 368 мың теңге;
Қарабұлақ ауылы – 39 075 мың теңге;
Изобильный ауылы – 45 840 мың теңге;
Қырық құдық ауылы – 38 711 мың теңге;
Бөгенбай ауылдық округі – 29 949 мың теңге.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 145 300 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық мәслихатының төрағасы О.Жағыпаров
Степногорск қалалық
мәслихатының

208 523
006
Функционирование районных (городских) библиотек
179 979
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
28 544
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
182 804
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
90 507
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
54 962
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
35 545
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
92 297
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
48 935
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
43 362
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
65 554
1
Сельское хозяйство
63 352
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
63 352
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
63 352
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
2 202
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 202
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 202
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 978
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 978
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
31 978
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 978
12
Транспорт и коммуникации
1 441 538
1
Автомобильный транспорт
1 361 538
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 361 538
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
462 500
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
899 038
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
80 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
80 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

208 523
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
179 979
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
28 544
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
182 804
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
90 507
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 962
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
35 545
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
92 297
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 935
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
43 362
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
65 554
1
Ауыл шаруашылығы
63 352
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
63 352
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 352
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
2 202
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 202
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыру
2 202
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 978
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 978
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
31 978
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 978
12
Көлiк және коммуникация
1 441 538
1
Автомобиль көлiгi
1 361 538
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 361 538
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
462 500
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
899 038
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
80 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
80 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

30 050
122
Аппарат акима района (города областного значения)
30 050
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
29 050
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
71 184
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
71 184
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
71 184
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
71 184
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
492 275
1
Социальное обеспечение
20 773
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 773
005
Государственная адресная социальная помощь
20 773
2
Социальная помощь
323 094
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
323 094
006
Оказание жилищной помощи
6 490
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
125 718
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 007
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
149 744
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
39 135
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
148 408
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
148 408
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 117
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
992
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
7 540
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
50 759
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 862 656
1
Жилищное хозяйство
10 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

30 050
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
30 050
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
29 050
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
71 184
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
71 184
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
71 184
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
71 184
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
492 275
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
20 773
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 773
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 773
2
Әлеуметтiк көмек
323 094
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
323 094
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 490
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
125 718
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 007
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
149 744
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
39 135
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
148 408
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
148 408
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 117
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізубойынша қызметтерге ақы төлеу
992
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сұру сапасын жақсарту
7 540
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
50 759
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 862 656
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

44 424
15
Трансферты
3 388 546
1
Трансферты
3 388 546
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 388 546
007
Бюджетные изъятия
2 679 437
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законадательства
352 690
038
Субвенции
356 419
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
0
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Степногорского городского маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-9/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20.09.2024 № 8С-15/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
Администратор бюджетных программ
Наименование
сумма тысяч тенге
1
2
3
Аппарат акима
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 076
Отдел занятости и социальных программ
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
140 060
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
61 218
Социальное обеспечение лиц с инвалидностью
111 815
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
6 203
На социальную помощь отдельным категориям граждан
31 384
На выплату государственной адресной социальной помощи
47 200
На содержание центров по поддержке семей
16 155
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих для центра по поддержке семей
9
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
967
Отдел строительства
На строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Бестобе города Степногорск
300 000
На строительство открытого спортивного комплекса в поселке Бестобе города Степногорск Акмолинской области
45 000
На строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Степногорск
1 863 140
На строительство сети водоснабжения, канализация, теплоснабжения электроснабжения, телефонизации к сорока пяти квартирному жилому дому в городе Степногорске Акмолинской области (позиция 7)
30 622
На строительство сети водоснабжения, канализация, теплоснабжения электроснабжения, телефонизации к сорока пяти квартирному жилому дому в городе Степногорске Акмолинской области (позиция 8)
70 052
На строительство сети водоснабжения, канализация, теплоснабжения и благоустройство к сорока пяти квартирному жилому дому в городе Степногорске Акмолинской области (позиция 2)

44 424
15
Трансферттер
3 388 546
1
Трансферттер
3 388 546
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 388 546
007
Бюджеттік алып коюлар
2 679 437
024
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
352 690
038
Субвенциялар
356 419
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
0
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Степногорск қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-9/2 шешіміне
4-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.09.2024 № 8С-15/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттікбағдарламалардыңәкімшісі
Атауы
мыңтеңгесомасы
1
2
3
Әкімінің аппараты
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1 076
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
140 060
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
61 218
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыру
111 815
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
6 203
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
31 384
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
47 200
Отбасыларды қолдау орталықтарын ұстауға
16 155
Отбасыларды қолдау орталығы үшін азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының БП жоғарылауына
9
Мәдениет, тілдердідамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
967
Құрылыс бөлімі
Степногорск қ. Бестөбе кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
300 000
Ақмола облысы Степногорск қ. Бестөбе кентінде ашық спорт кешенін салуға
45 000
Степногорск қаласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
1 863 140
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау электрмен жабдықтау, телефондандыру желісін салуға (7-позиция)
30 622
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау электрмен жабдықтау, телефондандыру желісін салуға (8-позиция)
70 052
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау және абаттандыру желісін салуға (2-позиция)

106 047
Строительство дома культуры в селе Карабулак города Степногорска Акмолинской области
292 563
Строительство скотомогильниа в селе Кырык кудык города Степногорск
26 785
Разработка схем развития и застройки в селе Кырык кудык
9 403
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
На реконструкцию сетей водоснабжения в поселке Шантобе, города Степногорска
1 024 750
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция ливневой канализации города Степногорска
10 000
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция канализационных очистных сооружений города Степногорска
30 000
На реконструкцию магистральных водоводов от повысительной теплоөводяной насосной станции (ТНВСП) до города Степногорска Акмолинской области
1 168 525,1
На реконструкцию тепловых сетей города Степногорска 1-очередь
200 000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию автомобильной дороги по улице Бейбитшилик города Степногорска
13 500
На реконструкцию автомобильной дороги ул. Новосибирская от ул. Мира до 20-го микрорайона в г. Степногорск Акмолинской области (1-я очередь от ул. Мира до ул.Сарыарка)
398 540,8
Реконструкция автодороги по улице Степная от улицы Парковая до 20 микрорайона в городе Степногорск
337 131,4
На приобретение помещений, зданий, сооружений
250 000
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" на устройство тротуаров в селе Карабулак города Степногорск
29 008
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" на средний ремонт покрытия улиц села Кырык кудык города Степногорск
118 181,8
На погашение заемных средств на строительство котельной в поселке Шантобе
68 580,7
На укрепление материально-технической базы Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степногорск-водоканал"
43 000
На укрепление материально-технической базы Государственного казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Степногорск-водоканал"
43 000
На субсидирование пассажирских перевозок г.Степногорск
50 000
ИТОГО
6 900 916,8

106 047
Ақмола облысы Степногорск қаласы Қарабұлақ ауылында мәдениет үйін салу
292 563
Степногорск қаласының Қырық құдық ауылында мал қорымын салу
26 785
Қырық құдық ауылында даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеу
9 403
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Степногорск қаласы, Шантөбе кентінде сумен жабдықтау желілерін қайта жаңартуға
1 024 750
Ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, Степногорск қаласының нөсер кәрізін қайта жаңарту
10 000
Степногорск қаласының кәріз тазарту құрылыстарын қайта жаңарту, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
30 000
Ақмола облысы Степногорск қаласына дейін көтергіш жылу-су сорғы станциясынан (ЖКССС) магистральдық су құбырларын реконструкциялауға
1 168 525,1
Степногорск қаласының жылу желілерін қайта жаңартуға 1-кезек
200 000
Степногорск қаласының Бейбітшілік көшесі бойынша автомобиль жолын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
13 500
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы Мир көшесінен 20 шағын ауданға дейінгі Новосібір көшесінің автомобиль жолын қайта жаңартуға (Мир көшесінен Сарыарқа көшесіне дейінгі 1-кезек)
398 540,8
Степногорск қаласындағы Степная көшесі бойынша Парковая көшесінен 20 шағын ауданға дейінгі автожолды қайта жаңарту
337 131,4
Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды сатып алуға
250 000
Степногорск қаласының Қарабұлақ ауылында тротуарларды орнатуға "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
29 008
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Степногорск қаласы Қырық құдық ауылының көшелерін орташа жөндеуге
118 181,8
Шантөбе кентінде қазандық салуға қарыз қаражатын өтеуге
68 580,7
"Степногорск-водоканал" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
43 000
Степногорск қ. жолаушылар тасымалын субсидиялауға
50 000
БАРЛЫҒЫ
6 900 916,8