О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8С-9/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 265 866,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 049,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 245 721,8 тысяча тенге;
2) затраты – 267 167,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 300,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 300,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20.09.2024 № 8С-15/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете поселка Аксу на 2024 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 51 748 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 287 533,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 261,9 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 245 215,3 тысяч тенге;
2) затраты – 287 781 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -247,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 247,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20.09.2024 № 8С-15/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в бюджете поселка Бестобе на 2024 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 40 031 тысяча тенге.
5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 124 231,5 тысяча тенге, в том числе:

2024-2026 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-9/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 265 866,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 049,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 245 721,8 мың теңге;
2) шығындар – 267 167,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 300,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 300,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.09.2024 № 8С-15/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Ақсу кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 51 748 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 287 533,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 261,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 245 215,3 мың теңге;
2) шығындар – 287 781 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -247,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247,8 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.09.2024 № 8С-15/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2024 жылға арналған Бестөбе кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 40 031 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
5. 2024-2026 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 124 231,5 мың теңге, соның ішінде:

10. Учесть, что в бюджете села Карабулак на 2024 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 39 075 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2024-2026 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 786,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 091,4 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 152 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 542,8 тысячи тенге;
2) затраты – 107 788,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20.09.2024 № 8С-15/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Учесть, что в бюджете села Изобильное на 2024 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 45 840 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2024-2026 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 266 526,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 090,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 965,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 263 470,7 тысяч тенге;
2) затраты – 266 587,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -60,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20.09.2024 № 8С-15/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете села Кырык кудык на 2024 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 38 711 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Богенбайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 302 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 612,8 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 689,2 тысяч тенге;
2) затраты – 58 445,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

10. 2024 жылға арналған Қарабұлақ ауылының бюджетінде қалалық бюджеттен 39 075 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
11. 2024-2026 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 786,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1 091,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 152 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 106 542,8 мың теңге;
2) шығындар – 107 788,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2,2 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.09.2024 № 8С-15/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2024 жылға арналған Изобильный ауылының бюджетінде қалалық бюджеттен 45 840 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
13. 2024-2026 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 266 526,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 090,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 965,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 263 470,7 мың теңге;
2) шығындар – 266 587,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -60,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60,9 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.09.2024 № 8С-15/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2024 жылға арналған Қырық құдық ауылының бюджетінде қалалық бюджеттен 38 711 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
15. 2024-2026 жылдарға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 302 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 612,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 689,2 мың теңге;
2) шығындар – 58 445,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – -143,8 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20.09.2024 № 8С-15/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете Богенбайского сельского округа на 2024 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 29 949 тысяч тенге.

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -143,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143,8 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.09.2024 № 8С-15/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2024 жылға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджетінде қалалық бюджеттен 29 949 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.