О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № С 32-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2023 года № С 3-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № С 32-1, следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 191,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 867,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 324,0 тысяч тенге;
2) затраты – 106 191,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С 32-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № С 3-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С 32-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Урюпин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 191,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 867,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 52 324,0 мың теңге;
2) шығындар – 106 191,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;