О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № С 12-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 496 660,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 615 526,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 636,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 859 498,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8 825 119,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -2 303,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 384,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 687,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -326 156,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326 156,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 13.03.2024 № С 19-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов в сумме 257 514,0 тысяч тенге, в том числе:
Урюпинский сельский округ 43 308,0 тысяч тенге;
Кенесский сельский округ 33 311,0 тысяч тенге;
Наумовский сельский округ 36 140,0 тысяч тенге;
Карасайский сельский округ 24 835,0 тысяч тенге;
Новорыбинский сельский округ 22 967,0 тысяч тенге;
Енбекский сельский округ 37 260,0 тысяч тенге;
Жалгызкарагайский сельский округ 34 484,0 тысяч тенге;
село Азат 25 209,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № С 12-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 496 660,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 615 526,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 636,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 5 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 859 498,0 мың теңге;
2) шығындар – 8 825 119,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -2 303,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 384,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 687,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -326 156,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 326 156,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 13.03.2024 № С 19-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 257 514,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
Урюпин ауылдық округіне 43 308,0 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне 33 311,0 мың теңге;
Наумов ауылдық округіне 36 140,0 мың теңге;
Қарасай ауылдық округіне 24 835,0 мың теңге;
Новорыбин ауылдық округіне 22 967,0 мың теңге;
Еңбек ауылдық округіне 37 260,0 мың теңге;
Жалғызқарағай ауылдық округіне 34 484,0 мың теңге;
Азат ауылы 25 209,0 мың теңге.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2024 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2024 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 114 623,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2024 год предусмотрен объем субвенции из областного бюджета в сумме 935 206,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 32 000,0 тысяч тенге.

5. Аудандық бюджетте 2024 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 114 623,0 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
6. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2024 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция көлемі 935 206,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ауданның 2024 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 32 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

8. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2024 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 6.
8-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2024 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 7.

8. 2024 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
8-1. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 7-қосымшамен сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.

72 619,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
70 646,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 243,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
365,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
365,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
850 303,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
34 398,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
187 580,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
628 325,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
18 972,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
18 972,0
02
Оборона
53 800,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
53 800,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 318,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
20 658,9
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
12 823,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 440,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 440,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 440,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
385 153,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
372 971,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 160,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

72 619,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 646,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 243,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
365,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
365,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
850 303,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 398,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
187 580,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
628 325,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
18 972,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 972,0
02
Қорғаныс
53 800,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
53 800,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 318,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
20 658,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
12 823,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 440,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 440,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 440,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
385 153,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
372 971,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 160,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

25 973,0
005
Государственная адресная социальная помощь
15 200,0
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 802,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
898,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
895,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
107 381,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
29 263,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
45 298,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
19 601,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 182,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12 182,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 920 368,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 595 958,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
405 565,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
65 800,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 124 593,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
324 409,5
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
259 702,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
15 705,0
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 002,4
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
48 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
554 174,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
359 650,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
14 098,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы

25 973,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 200,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 802,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
898,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
895,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
107 381,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
29 263,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
45 298,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
19 601,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 182,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12 182,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 920 368,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 595 958,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
405 565,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
65 800,5
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
4 124 593,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
324 409,5
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
259 702,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
15 705,0
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 002,4
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
48 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
554 174,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
359 650,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 098,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

217 288,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
108 736,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15 028,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 500,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
71 231,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
31 955,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 000,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
27 276,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
106 603,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
16 510,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 500,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
86 593,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
16 690,5
008
Развитие объектов спорта
16 690,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83 960,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 067,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 067,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
50 347,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
50 347,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24 971,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22 971,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 575,0
056
Строительство приютов, пунктов временного содержания для животных
1 575,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32 337,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
18 281,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
18 281,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14 056,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

217 288,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
108 736,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
15 028,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 500,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
71 231,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 955,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 000,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
27 276,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
106 603,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 510,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3 500,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
86 593,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16 690,5
008
Cпорт объектілерін дамыту
16 690,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83 960,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 067,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 067,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
50 347,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 347,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24 971,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 971,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 575,0
056
Жануарларға арналған баспаналар, уақытша ұстау пункттерін салу
1 575,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32 337,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18 281,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 281,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
14 056,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

от 22 декабря 2023 года
№ С 12-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету района на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2 270 230,0
Целевые текущие трансферты
900 018,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81 727,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 383,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
9 700,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
31 300,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
25 973,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
6 371,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
818 291,0
На обеспечение льготного проезда
12 182,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
280 000,0
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
187 580,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
263 405,0
На ремонт автомобильных дорог
75 124,0
Целевые трансферты на развитие
1 370 212,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1 370 212,0
Жилищное строительство, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
298 884,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 071 328,0
Приложение 6 к решению
Аккольского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ С 12-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
498 853,0
Целевые текущие трансферты
498 853,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
498 853,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
280 000,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
143 729,0
На ремонт автомобильных дорог
75 124,0
Приложение 7 к решению
Аккольского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ С 12-1
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2024 год
Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 13.03.2024 № С 19-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
129 472,0
Целевые текущие трансферты
129 472,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
129 472,0
На текущие расходы государственного органа

2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ С 12-1 шешіміне
5-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2 270 230,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
900 018,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81 727,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
8 383,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
9 700,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
31 300,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
25 973,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмек
6 371,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
818 291,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
12 182,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
280 000,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
187 580,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
263 405,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге әзірлеуге
75 124,0
Нысаналы даму трансферттерi
1 370 212,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 370 212,0
Тұрғын үй құрылыс, инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыру
298 884,0
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 071 328,0
Ақкөл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ С 12-1 шешіміне
6-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
498 853,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
498 853,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
498 853,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
280 000,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
143 729,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге әзірлеуге
75 124,0
Ақкөл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ С 12-1 шешіміне
7-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 13.03.2024 № С 19-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
129 472,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
129 472,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
129 472,0
Мемлекеттік мекеменің ағымдағы шығындары үшін