О бюджете Енбекского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № С 13-7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 425 813,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 388,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 419 425,3 тысяч тенге;
2) затраты – 425 813,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2024 № С 31-7 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 425 813,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 388,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 419 425,3 мың теңге;
2) шығындар – 425 813,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 25.11.2024 № С 31-7 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учесть, что в бюджете Енбекского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2024 год – 37 260,0 тысяч тенге;
2025 год – 27 222,0 тысяч тенге;
2026 год – 26 597,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета сельского округа на 2024 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима сельского округа.

2. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2024 жылы – 37 260,0 мың теңге;
2025 жылы – 27 222,0 мың теңге;
2026 жылы – 26 597,0 мың теңге.
3. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджеті түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің шешімімен анықталады.