Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Атбасарскому району на 2023-2024 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2023 года № 8С 6/4
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан "О пастбищах" Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый План по управлению пастбищами и их использованию по Атбасарскому району на 2023-2024 годы.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Утвержден решением
Атбасарского районного
маслихата
от 30 июня № 8С 6/4
План по управлению пастбищами и их использованию по Атбасарскому району на 2023-2024 годы
Настоящий План по управлению пастбищами и их использованию по Атбасарскому району на 2023-2024 годы (далее - План) разработан в соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О пастбищах", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 173 "Об утверждении Правил рационального использования пастбищ" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15090), приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 3-3/332 "Об утверждении предельно допустимой нормы нагрузки на общую площадь пастбищ" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11064).
План принимается в целях рационального использования пастбищ, устойчивого обеспечения потребности в кормах и предотвращения процессов деградации пастбищ.
План содержит:
1) схему (карту) расположения пастбищ на территории Атбасарского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов, согласно приложению 1 к настоящему Плану;
2) приемлемые схемы пастбищеоборотов, согласно приложениям 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 11-1, 12, 12-1, 12-2, 13, 13-1, 14, 14-1, 14-2, 15 к настоящему Плану;
3) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Атбасарского района, согласно приложению 2 к настоящему Плану;

Атбасар ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 8С 6/4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Атбасар ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 30 маусымдағы
№ 8С 6/4 шешімімен
бекітілді
Атбасар ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар
Атбасар ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Осы жоспар (бұдан әрі – Жоспар) Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Жайылымдар" Заңдарына сәйкес, "Жайылымдарды ұтымды пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 173 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №15090 болып тіркелген), "Жайылымдардың жалпы алаңына жүктеменің шекті жол берілетін нормасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 3-3/332 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11064 болып тіркелген) әзірленген.
Жоспар жайылымдарды ұтымды пайдалану, жем шөпке қажеттілікті тұрақты қамтамасыз ету және жайылымдардың тозу процестерін болдырмау мақсатында қабылданады.
Жоспар қамтиды:
1) Осы Жоспардың 1 қосымшасына сәйкес, құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Атбасар ауданының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы);
2) Осы Жоспардың 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 11-1, 12, 12-1, 12-2, 13, 13-1, 14, 14-1, 14-2, 15 қосымшаларына сәйкес жайылым айналымдарының қолайлы схемалары;
3) Осы Жоспардың 2 қосымшасына сәйкес жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы;

4) схему доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды, согласно приложениям 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-3, 8-4, 8-5, 9-1, 10-1, 11-2, 11-3, 12-3, 12-4, 12-5, 13-2, 13-3, 14-3, 14-4, 14-5, 15-1, к настоящему Плану;
5) схему перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища, согласно приложениям 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 8-6, 8-7, 8-8, 9-2, 10-2, 11-4, 11-5, 12-6, 12-7, 12-8, 13-4, 13-5, 14-6, 14-7, 14-8, 15-2 к настоящему Плану;
6) схему размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе, согласно приложениям 12-9, 12-10, 12-11, 14-9 к настоящему Плану;
7) календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных, согласно приложению 16 к настоящему Плану;
7-1) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей, согласно приложению 12-12, 12-13, 12-14, 14-10 к настоящему Плану;
8) Иные требования, необходимые для рационального использования пастбищ на территории Атбасарского района, согласно приложениям 17-19 к настоящему Плану.
План принят с учетом сведений о состоянии геоботанического обследования пастбищ, сведений о ветеринарно - санитарных объектах, данных о численности поголовья сельскохозяйственных животных с указанием их владельцев – пастбищепользователей, физических и (или) юридических лиц, данных о количестве гуртов, отар, табунов, сформированных по видам и половозрастным группам сельскохозяйственных животных, сведений о формировании поголовья сельскохозяйственных животных для выпаса на отгонных пастбищах, особенностей выпаса сельскохозяйственных животных на культурных и аридных пастбищах, сведений о сервитутах для прогона скота и иных данных, предоставляемых государственными органами, физическими и (или) юридическими лицами.
Общая площадь территории Атбасарского района – 1 063 495,9 гектар, в том числе: пашни – 496 016,9 гектар, многолетние насаждения – 231,0 гектар, залежи – 13 206,9 гектар, сенокосов – 38 280,0 гектар, пастбищные земли – 477 025,3 гектар, из них улучшенных – 68 438,0 гектар.

4) Осы Жоспардың 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-3, 8-4, 8-5, 9-1, 10-1, 11-2, 11-3, 12-3, 12-4, 12-5, 13-2, 13-3, 14-3, 14-4, 14-5, 15-1 қосымшаларына сәйкес жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы;
5) Осы Жоспардың 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 8-6, 8-7, 8-8, 9-2, 10-2, 11-4, 11-5, 12-6, 12-7, 12-8, 13-4, 13-5, 14-6, 14-7, 14-8, 15-2 қосымшаларына сәйкес жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы;
6) Осы Жоспардың 12-9, 12-10, 12-11, 14-9 қосымшаларына сәйкес ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы;
7) Осы Жоспардың 16 қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі;
7-1) Осы Жоспардың 12-12, 12-13, 12-14, 14-10 қосымшаларына жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы;
8) Осы Жоспардың 17-19 қосымшаларына сәйкес, Атбасар ауданының аумағында жайылымдарды ұтымды пайдалану үшін қажетті өзге де талаптар.
Жоспар жайылымдар геоботаникалық зерттеу жағдайы туралы мәліметтерді ескере отырып қабылданды, ветеринариялық мәліметтер - санитариялық объектілер туралы, ауыл шаруашылығы жануарлары саны туралы деректерді ескере отырып, олардың иелерін көрсете отырып қабылданды – түрлері мен жас топтары бойынша қалыптастырылған үйірлердің, отарлардың, табындардың саны туралы деректерді, шалғайдағы жайылымдарда жаю үшін ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын қалыптастыру туралы мәліметтерді, ауыл шаруашылығы жануарларын мәдени және аридтік жайылымдарда жаю ерекшеліктерін, мал айдауға арналған сервитуралар туралы мәліметтерді және мемлекеттік органдар, жеке және (немесе) заңды тұлғалар ұсынатын өзге де деректерді қамтитын жеке және (немесе) заңды тұлғалар ағымдағы нысаналы трансферттер болып табылады.
Атбасар ауданы аумағының жалпы алаңы – 1 063 495,9 гектар, оның ішінде егістіктер – 496 016,9 гектар, көп жылдық екпелер – 231,0 гектар, тыңайған жерлер – 13 206,9 гектар, шабындықтар – 38 280,0 гектар, жайылымдық жерлер – 477 025,3 гектар, оның ішінде жақсартылған - 68 438,0 гектар.

По категориям земли подразделяются на: земли сельскохозяйственного назначения – 868 971,3 гектар сельхозугодий, залежи – 903,0 гектар, сенокосов – 33 200,0 гектар, пастбищ – 343 405,3 гектар, из них улучшенных – 63 490,0 гектар;
крестьянских хозяйств по Атбасарскому числится 174, занимают общую площадь сельхозугодий – 88 520,0 гектар, в том числе пашни – 62 107,0 гектар, сенокосы – 2 600,0 гектар, пастбищ – 23 626,0 гектар, из них улучшенных – 10 594,0 гектар;
негосударственных юридических лиц по Атбасарскому району числится 79, занимают общую площадь сельхозугодий – 780 451,3 гектар, в том числе пашни – 429 285,0 гектар, сенокосы – 30 600,0 гектар, пастбищ – 319 779,3 гектар, из них улучшенных – 52 896,0 гектар;
земли населенных пунктов – 89 637,8 гектар (30 населенных пункта);
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения – 5 153,8 гектар;
земли лесного фонда – 0 гектар;
земли водного фонда – 6 577,0 гектар;
земли запаса – 93 156,0 гектар, в том числе многолетних насаждений – 1,0 гектар, залежи – 12 207,9 гектар, сенокосов – 4 167,0 гектар, пастбищ – 60 264,0 гектар, из них улучшенных – 0 гектар.
Рельеф территории Атбасарского района расположен в зоне засушливых степей, где получил распространение дерновый тип почвообразования, а зональными почвами являются темно-каштановые.
На 1 января 2023 года в Атбасарском районе насчитывается общее поголовье крупного рогатого скота 26 095 голов, из них маточное поголовье 15 644 голов, мелкого рогатого скота 45 745 голов, 14 418 голов лошадей.
Потребность по Атбасарскому району:
Для КРС – 8,5 гектар на 1 голову, для МРС – 1,7 гектар на 1 голову, для лошадей – 10,2 гектар на 1 голову.
Условные сокращения:
га – гектар;
КРС – крупный рогатый скот;
МРС – мелкий рогатый скот.
Приложение 1
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Атбасарского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение 2
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Атбасарского района

Жер санаттары бойынша: ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер – 868 971,3 гектар ауыл шаруашылығы алқаптары, тыңайған жерлер – 903,0 гектар, шабындықтар – 33 200,0 гектар, жайылымдар – 343 405,3 гектар, оның ішінде жақсартылған – 63 490,0 гектар;
Атбасар ауданы бойынша шаруа қожалықтарының саны 174, ауыл шаруашылығы алқаптарының жалпы алаңы – 88 520,0 гектар, оның ішінде егістіктер – 62 107,0 гектар, шабындықтар – 2 600,0 гектар, жайылымдар – 23 626,0 гектар, оның ішінде жақсартылған – 10 594,0 гектар;
Атбасар ауданы бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың саны 79, ауыл шаруашылығы алқаптарының жалпы алаңы – 780 451,3 гектар, оның ішінде егістіктер – 429 285,0 гектар, шабындықтар – 30 600,0 гектар, жайылымдар – 319 779,3 гектар, оның ішінде жақсартылған – 52 896,0 гектар;
елді мекендердің жерлері – 89 637,8 гектар (30 елді мекен);
өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған және ауыл шаруашылығына арналған өзге де жерлер – 5 153,8 гектар;
орман қорының жерлері – 0 гектар;
су қорының жерлері – 6 577,0 гектар;
босалқы жерлер – 93 156,0 гектар, оның ішінде көпжылдық екпелер – 1,0 гектар, тыңайған жерлер – 12 207,9 гектар, шабындықтар – 4 167,0 гектар, жайылымдар – 60 264,0 гектар, оның ішінде жақсартылған – 0 гектар.
Атбасар ауданы аумағының жер бедері қуаң дала аймағында орналасқан, онда топырақ түзудің шымды түрі таралған, ал аймақтық топырақтар қара-қызғылт болып табылады.
2023 жылдың 1 қаңтарына Атбасар ауданында ірі қара малдың жалпы саны 26 095 бас, оның ішінде аналық мал басы 15 644 бас, ұсақ мал 45 745 бас, жылқы 14 418 бас.
Атбасар ауданы бойынша қажеттілік:
ІҚМ үшін – 1 басқа 8,5 гектар, ҰҚМ үшін – 1 басқа 1,7 гектар, жылқы үшін – 1 басқа 10,2 гектар.
Шартты қысқартулар:
га – гектар;
ІҚМ – ірі қара мал;
ҰҚМ – ұсақ қара мал.
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
1-қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Атбасар ауданының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
2-қосымша
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген карта

Площади сезонных пастбищ по Атбасарскому району составляют 491509,3 гектар.
В том числе на землях сельскохозяйственного назначения 337913,3 гектар, на землях населенных пунктов 70727 гектар, на землях запаса 82869 гектар.
Приложение 3
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов села Борисовка Атбасарского района
Наименование сельских округов
Количество загонов в 2023 году
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Село Борисовка
Весенне-летний сезон
Отдыхающий загон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон

Атбасар ауданы бойынша маусымдық жайылымдардың алаңы 491509,3 гектарды құрайды.
Оның ішінде ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерде 337913,3 гектарды, елді мекендердің жерлерінде 70727 гектар, босалқы жерлерінде 82869 гектар.
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
3-қосымша
Атбасар ауданы Борисовка ауылының жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Ауылдық округтердің атауы
2023 жылғы қашалардың саны
2024 жылғы қашалардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Борисовка
ауылы
Көктемгі- жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға

Приложение 3-1
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Борисовка Атбасарского района
Приложение 3-2
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища села Борисовка Атбасарского района
Приложение 4
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов села Новосельское Атбасарского района
Наименование сельских округов
Количество загонов в 2023 году
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Село Новосельское
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Отдыхающий загон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Приложение 4-1
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

3-1 қосымша
Атбасар ауданы Борисовка ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
3-2 қосымша
Атбасар ауданы Борисовка ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
4-қосымша
Атбасар ауданы Новосельское ауылының жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Ауылдық округтердің атауы
2023 жылғы қашалардың саны
2024 жылғы қашалардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Новосельское ауылы
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
4-1 қосымша
Атбасар ауданы Новосельское ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша

району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Новосельское Атбасарского района
Приложение 4-2
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища села Новосельское Атбасарского района
Приложение 5
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Приемлемая схема пастбищеоборота сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
Наименование сельских округов
Количество загонов в 2023 году
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Сельский округ Акана Курманова
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Приложение 5-1
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
4-2 қосымша
Атбасар ауданы Новосельское ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
5-қосымша
Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Ауылдық округтердің атауы
2023 жылғы қашалардың саны
2024 жылғы қашалардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Ақан Құрманов ауылдық округі
Көктемгі-жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Демалатын қаша
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
5-1 қосымша
Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округінің жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша

району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
Приложение 5-2
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
Приложение 6
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов сельского округа Бастау Атбасарского района
Наименование сельских округов
Количество загонов в 2023 году
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Сельский округ Бастау
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Приложение 6-1
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
5-2 қосымша
Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
6-қосымша
Атбасар ауданы Бастау ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Ауылдық округтердің атауы
2023 жылғы қашалардың саны
2024 жылғы қашалардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Бастау ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
6-1 қосымша
Атбасар ауданы Бастау ауылдық округінің жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша

району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Бастау Атбасарского района
Приложение 6-2
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища сельского округа Бастау Атбасарского района
Приложение 7
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Приемлемая схема пастбищеоборота Полтавского сельского округа Атбасарского района
Наименование сельских округов
Количество загонов в 2023 году
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Полтавский сельский округ
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Приложение 7-1
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
6-2 қосымша
Атбасар ауданы Бастау ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
7-қосымша
Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Ауылдық округтердің атауы
2023 жылғы қашалардың саны
2024 жылғы қашалардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Полтавка ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
7-1 қосымша
Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округінің жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша

Приложение 8-3
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Покровка Покровского сельского округа Атбасарского района
Приложение 8-4
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды селаСадовое Покровского сельского округа Атбасарского района
Приложение 8-5
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Садовое Покровского сельского округа Атбасарского района
Приложение 8-6
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища села Покровка Покровского сельского округа Атбасарского района
Приложение 8-7
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

8-3 қосымша
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі Покровка ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
8-4 қосымша
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі Садовое ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
8-5 қосымша
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі Садовое ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
8-6 қосымша
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі Покровка ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
8-7 қосымша
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі Садовое ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша

району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища села Садовое Покровского сельского округа Атбасарского района
Приложение 8-8
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища села Садовое Покровского сельского округа Атбасарского района
Приложение 9
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Приемлемая схема пастбищеоборота Макеевского сельского округа Атбасарского района
Условные обозначения:
Наименова
ние сельских округов
Количество загонов в 2023 году
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Макеевский сельский округ
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
Приложение 9-1
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
8-8 қосымша
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі Садовое ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
9-қосымша
Атбасар ауданы Макеевка ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Ауылдық округтердің атауы
2023 жылғы қашалардың саны
2024 жылғы қашалардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Макеевка ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
9-1 қосымша
Атбасар ауданы Макеевка округінің жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша

району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды Макеевского сельского округа Атбасарского района
Приложение 9-2
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища Макеевского сельского округа Атбасарского района
Приложение 10
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Приемлемая схема пастбищеоборота Сергеевского сельского округа Атбасарского района
Наименование сельских округов
Количество загонов в 2023 году
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Сергеевский сельский округ
Весенне-летний сезон
Отдыхающий загон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
Приложение 10-1
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
9-2 қосымша
Атбасар ауданы Макеевка ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
10-қосымша
Атбасар ауданы Сергеевка ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Ауылдық округтердің атауы
2023 жылғы қашалардың саны
2024 жылғы қашалардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Сергеевка ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
10-1 қосымша
Атбасар ауданы Сергеевка ауылдық округінің жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша

Приложение 11-2
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды сел Бейс-Хазрет, Мариновка Мариновского сельского округа Атбасарского района
Приложение 11-3
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Адыр Мариновского сельского округа Атбасарского района
Приложение 11-4
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

11-2 қосымша
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі Мариновка, Бейіс-Хазірет ауылдарының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
11-3 қосымша
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі Адыр ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
11-4 қосымша
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі Мариновка, Бейіс-Хазірет ауылдарының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша

Приложение 12-3
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Новомариновка Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-4
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Сочинское Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-5
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды улицы Шункырколь Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-6
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища села Новомариновка Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-7
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища села Сочинское Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-8
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища улицы Шункырколь Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-9
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

12-3 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Новомариновка ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-4 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Сочинское ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-5 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Шұңқыркөл көшесінің жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-6 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Новомариновка ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-7 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Сочинское ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-8 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Шұңқыркөл көшесінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-9 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Новомариновка ауылының жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша

району на 2023-2024 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными в селе Новомариновка Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-10
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными в селе Сочинское Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-11
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на улице Шункырколь Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-12
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, расположенными в селе Новомариновка Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Приложение 12-13
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-10 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Сочинское ауылының жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-11 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Шұңқыркөл көшесінің жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-12 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Новомариновка ауылының жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
12-13 қосымша
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі Сочинское ауылының жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Атбасар ауданы бойынша

Приложение 13-2
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Сепе Сепеевского сельского округа Атбасарского района
Приложение 13-3
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Есенгельды Сепеевского сельского округа Атбасарского района
Приложение 13-4
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

13-2 қосымша
Атбасар ауданының Сепе ауылдық округі Сепе ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
13-3 қосымша
Атбасар ауданының Сепе ауылдық округі Есенгелді ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
13-4 қосымша
Атбасар ауданының Сепе ауылдық округі Сепе ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша

Приложение 14-3
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Тельмана Тельманского сельского округа Атбасарского района
Приложение 14-4
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Поповка (Садубек) Тельманского сельского округа Атбасарского района
Приложение 14-5
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды села Поповка (Каражар) Тельманского сельского округа Атбасарского района
Приложение 14-6
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища села Тельмана Тельманского сельского округа Атбасарского района
Приложение 14-7
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища округа села Поповка (Садубек) Тельманского сельского Атбасарского района
Приложение 14-8
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища села Поповка (Каражар) Тельманского сельского округа Атбасарского района
Приложение 14-9
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

14-3 қосымша
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі Тельман ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
14-4 қосымша
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі Поповка (Садубек) ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
14-5 қосымша
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі Поповка (Қаражар) ауылының жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
14-6 қосымша
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі Тельман ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
14-7 қосымша
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі Поповка (Садубек) ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
14-8 қосымша
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі Поповка (Қаражар) ауылының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
14-9 қосымша
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі Поповка (Қаражар) ауылының жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша

району на 2023-2024 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными в селе Поповка (Каражар) Тельманского сельского округа Атбасарского района
Приложение 14-10
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, расположенными в в селе Поповка (Каражар) Тельманского сельского округа Атбасарского района
Приложение 15
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Приемлемая схема пастбищеоборота Ярославского сельского округа Атбасарского района
Наименование сельских округов
Количество загонов в 2023 году
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Ярославский сельский округ
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Приложение 15-1
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому

2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
14-10 қосымша
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі Поповка (Қаражар) ауылының жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
15 қосымша
Атбасар ауданы Ярославка ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Ауылдық округтердің атауы
2023 жылғы қашалардың саны
2024 жылғы қашалардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Ярославка ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Демалатын қаша
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
15-1 қосымша
Атбасар ауданы Ярославка ауылдық округінің жайылым пайдаланушыларының су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Атбасар ауданы бойынша

району на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды Ярославского сельского округа Атбасарского района
Приложение 15-2
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища Ярославского сельского округа Атбасарского района
Приложение 16
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Наименование сельских округов
Количество загонов в 2023 году
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Сельский округ Акана Курманова
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
2
Сельский округ Бастау
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
3
Тельманского сельского округа
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
4
Село Борисовка
Весенне-летний сезон
Отдыхающий загон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
5
Макеевский сельский округ
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
6
Мариновский сельский округ
Весенне-летний сезон
Отдыхающий загон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
7
Село Новосельс
кое
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Отдыхающий загон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
8
Покровский сельский округ
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Отдыхающий загон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
9
Полтавский сельский округ
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
10
Сергеевский сельский округ
Весенне-летний сезон
Отдыхающий загон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
11
Ярославский сельский округ
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
12
Шункыркольский сельский округ
Весенне-летний сезон
Отдыхающий загон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Отдыхающий загон
Летне-осенний сезон
13
Сепеевского сельского округа
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Приложение 17
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Ветеринарно-санитарные объекты в разрезе сел и сельских округов
Наименование сельского округа
Ветеринарные пункты
Скотомогильники
Убойные площадки
Сибиреязвенные захоронения
Пункты искусственного осеменения
1
Сельский округ Бастау
1
1
1
2
Село Борисовка
1
1
1
3
Макеевский сельский округ
1
1
1
1
1
4
Мариновский сельский округ
1
1
1
5
Село Новосельское
1
1
6
Покровский сельский округ
1
1
7
Полтавский сельский округ
1
1
1
8
Сепеевский сельский округ
1
2
9
Сергеевский сельский округ
1
10
Тельманский сельский округ
1
11
Шункыркольский сельский округ
1
1
12
Ярославский сельский округ
1
13
Сельский округ Акана Курманова
1
1
14
Убойный пункт ИП "Кароян"
1
Итого
10
14
5
2
1
Приложение 18
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Атбасарскому
району на 2023-2024 годы
Данные о численности поголовья сельскохозяйственных животных и их владельцев
Фамилия, Имя, Отчество, землепользователей
Площадь пастбищных угодий, га
Наличие поголовья сельскохозяйственных животных, голов в том числе
Крупно-рогатый скот
Мелко-рогатый скот
Лоша-дей
1
Абилкасимов Калемжан Сопиевич

2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
15-2 қосымша
Атбасар ауданы Ярославка ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
16 қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Ауылдық округтердің атауы
2023 жылғы қашалардың саны
2024 жылғы қашалардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Ақан Құрманов ауылдық округі
Көктемгі-жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Демалатын қаша
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
2
Бастау ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
3
Тельман ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Демалатын қаша
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
4
Борисовка
ауылы
Көктемгі- жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
5
Макеевка ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
6
Мариновка ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
7
Новосельское ауылы
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
8
Покровка ауылдық округі
Демалатын қаша
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
9
Полтавка ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
10
Сергеевка ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
11
Ярославка ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Демалатын қаша
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
12
Шұңқыркөл ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Демалатын қаша
Жазғы-күзгі маусым
13
Сепе ауылдық округі
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Демалатын қаша
Демалатын қаша
Көктемгі- жазғы маусым
Жазғы маусым
Жазғы-күзгі маусым
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
17 қосымша
Ауылдық округтердің қимасындағы ветеринариялық-санитариялық объектілер
Ауылдық округ атауы
Ветеринариялық пункттер
Мал қорымдары
Мал сою алаңдары
Сібір жарасы көмінділері
Жасанды ұрықтандыру пункті
1
Бастау ауылдық округі
1
1
1
2
Борисовка ауылы
1
1
1
3
Макеевка ауылдық округі
1
1
1
1
1
4
Мариновка ауылдық округі
1
1
1
5
Новосельское ауылы
1
1
6
Покровка ауылдық округі
1
1
7
Полтавка ауылдық округі
1
1
1
8
Сепе ауылдық округі
1
2
9
Сергеевка ауылдық округі
1
10
Тельман ауылдық округі
1
11
Шұңқыркөл ауылдық округі
1
1
12
Ярославка ауылдық округі
1
13
Ақан Құрманов ауылдық округі
1
1
14
"Кароян" ЖК Мал сою алаңдары
1
Барлығы
10
14
5
2
1
Атбасар ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
18 қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарлары мен олардың иелерінің саны туралы деректер
Жер пайдаланушыларының тегі, аты, әкесінің аты
Жайылым алқаптарының алаңы, га
Ауыл шаруашылығы мал басының болуы, оның ішінде бастар
Ірі қара мал
Ұсақ мал
Жылқы
1
Абилкасимов Калемжан Сопиевич