О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 7С 26/2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 августа 2023 года № 8С 7/4
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 7С 26/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176855) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 823 568,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 087 784,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 47 116,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 388,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 687 280,9 тысяч тенге;
2) затраты – 9 838 326,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 684,0 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 10 350,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 666,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 441,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 441,1 тысяча тенге:
поступление займов – 10 350,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9 295,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 386,3 тысяч тенге.";
пункт 5 исключить;
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата

Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С 26/2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 тамыздағы № 8С 7/4 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С 26/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176855 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 косымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 823 568,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 087 784,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 388,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 687 280,9 мың теңге;
2) шығындар – 9 838 326,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 684,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 350,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 666,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 441,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 441,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 350,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 295,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17 386,3 мың теңге.";
5-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының

9 838 326,0
01
Государственные услуги общего характера
1 264 031,7
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
44 338,5
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
43 385,5
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
953,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
216 623,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
182 662,4
003
Капитальные расходы государственного органа
18 961,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
15 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
59 430,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
56 259,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 671,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
39 586,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
39 086,0
007
Капитальные расходы государственного органа
500,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41 560,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
41 060,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
862 493,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
63 146,7
013
Капитальные расходы государственного органа
970,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
798 376,3
02
Оборона
42 353,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
42 353,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 667,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
13 539,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

9 838 326,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 264 031,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
44 338,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
43 385,5
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
953,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
216 623,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
182 662,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 961,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
15 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
59 430,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 259,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 671,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
39 586,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 086,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41 560,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 060,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
862 493,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 146,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
970,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
798 376,3
02
Қорғаныс
42 353,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
42 353,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11 667,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
13 539,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

17 147,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
515 097,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
507 597,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 917,8
002
Программа занятости
58 209,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26 392,5
005
Государственная адресная социальная помощь
86 860,0
006
Оказание жилищной помощи
300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63 247,3
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 481,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 171,5
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
37 169,0
021
Капитальные расходы государственного органа
791,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 206,7
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16 100,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
23 458,4
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23 792,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7 500,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
7 500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

17 147,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
515 097,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
507 597,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 917,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
58 209,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26 392,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
86 860,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63 247,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 481,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 171,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
37 169,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
791,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 206,7
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16 100,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
23 458,4
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
23 792,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
7 500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

38 941,0
Строительство линии одностороннего уличного освещения по улице Достык, улице Сары-Арка, улице Жастар, улице Целинная в селе Сочинское
7 963,0
Строительство наружного освещения въезда в село Шуйское
22 867,0
Строительство внутриквартальных дорог к пяти стоквартирным жилым домам (2 км) в городе Атбасар
462 645,0
Строительство наружных инженерных сетей и обустройства к пяти стоквартирным жилым домам в микрорайоне № 1 города Атбасар Атбасарского района Акмолинской области, обустроийство и уличное дворовое освещение
3 979,7
Строительство наружных инженерных сетей и обустройства к пяти стоквартирным жилым домам в микрорайоне № 1 города Атбасар Атбасарского района Акмолинской области, сети теплоснабжения, связи, водоснабжения и водоотведения. Сети водоотведения
61 416,8
Корректировка рабочего проекта "Строительство пяти стоквартирных жилых домов в микрорайоне № 1 города Атбасар, Атбасарского района Акмолинской области. Дом-1 (привязка)
49 001,8
Корректировка рабочего проекта "Строительство пяти стоквартирных жилых домов в микрорайоне № 1 города Атбасар, Атбасарского района Акмолинской области, дом № 2 (без наружных сетей)
14 532,6
Проведение вневедомственной экспертизы проектно-сметной документации "Строительство тепловых сетей в городе Атбасар (от улицы Матросова до ЭЧ-10)"
1 040,9
Реконструкция насосной станции и резервуаров чистой воды в поселке Степной города Атбасар, Атбасарского района, Акмолинской области
25 933,2
Разработка проектно-сметной документации, строительство водопроводных сетей в селе Борисовка
1 000,0
Целевые текущие трансферты
3 322 057,8
Текущий ремонт фасада четырехэтажного жилого дома по улице Акана Курманова, дом № 31 в городе Атбасар
6 471,4
Текущий ремонт фасада двухэтажного жилого дома в микрорайоне 1, дом № 1 в городе Атбасар
2 799,5
Текущий ремонт фасада двухэтажного жилого дома по улице Кошанбаева, дом № 113а в городе Атбасар
2 522,3
Текущий ремонт фасада двухэтажного жилого дома по улице Солнечная, дом № 31 в городе Атбасар
2 484,2
Текущий ремонт фасада двухэтажного жилого дома по улице Кошанбаева, дом № 98 в городе Атбасар
2 797,4
Текущий ремонт фасада двухэтажного жилого дома по улице Молдагуловой, дом № 29а в городе Атбасар
3 248,0
Текущий ремонт фасада двухэтажного жилого дома по улице Островского, дом № 68/1 в городе Атбасар
4 338,9
Текущий ремонт фасада двухэтажного жилого дома по улице Островского, дом № 68/2 в городе Атбасар
4 816,0
Текущий ремонт фасада двухэтажного жилого дома по улице Островского, дом № 68/3 в городе Атбасар
4 899,5
Ремонт объектов коммунальной собственности

38 941,0
Сочинское ауылындағы Достық көшесі, Сарыарқа көшесі, Жастар көшесі, Целинная көшесі бойынша бір жақты көше жарықтандыру желісін салу
7 963,0
Шуйское ауылына кіреберісті сыртқы жарықтандыру құрылысы
22 867,0
Атбасар қаласындағы жүз пәтерлі бес тұрғын үйлерге кварталішілік жолдарын салу (2 км)
462 645,0
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының № 1 шағын ауданындағы жүз пәтерлі бес тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және аббатандыру, көше аулаларын жайластыру және жарықтандыру
3 979,7
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының № 1 шағын ауданындағы жүз пәтерлі бес тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және аббатандыру, жылумен жабдықтау, байланыс, сумен жабдықтау және су бұру желілер. Су бұру желілері.
61 416,8
"Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында жүз пәтерлі бес тұрғын үй салу" жұмыс жобасын түзету. 1-ші үй (байлау)
49 001,8
"Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында жүз пәтерлі бес тұрғын үй салу, № 2 үй (сыртқы желілерсіз)" жұмыс жобасын түзету
14 532,6
"Атбасар қаласында (Матросов көшесінен ЭЧ-10-ға дейін) жылу желілерін салу" жобалау-сметалық құжаттамасын ведомстводан тыс сараптамадан өткізу
1 040,9
Ақмола облысының, Атбасар ауданының, Атбасар қаласының Степной кентіндегі сорғыстанциясы мен таза су резервуарларын қайта жаңарту
25 933,2
Борисовка ауылында су құбыры желілерін салу, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 322 057,8
Атбасар қаласындағы Ақан Құрманов көшесі бойынша № 31 үй төрт қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
6 471,4
Атбасар қаласындағы 1 шағын ауданындағы, № 1 үй екі қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 799,5
Атбасар қаласындағы Қошанбаев көшесі бойынша № 113а үй екі қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 522,3
Атбасар қаласындағы Солнечная көшесі бойынша, № 31 үй екі қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 484,2
Атбасар қаласындағы Қошанбаев көшесі бойынша, № 98 үй екі қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 797,4
Атбасар қаласындағы Молдағұлова көшесі бойынша 29а үй екі қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
3 248,0
Атбасар қаласындағы Островский көшесі бойынша, 68/1 үй екі қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
4 338,9
Атбасар қаласындағы Островский көшесі бойынша, 68/2 үй екі қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
4 816,0
Атбасар қаласындағы Островский көшесі бойынша, 68/3 үй екі қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
4 899,5
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеу

15 134,0
Регистрация объектов кондоминиума в Атбасарском районе
2 957,0
Приобретение котла ТЗВК-3 для котельной города Атбасар
37 235,0
Капитальный ремонт котельных № 2, 4 города Атбасар
125 598,6
Капитальный ремонт водопроводных сетей от дома № 5 до дома № 1 в поселке ЖБК, в городе Атбасар
14 021,1
Капитальный ремонт водопроводных сетей от дома № 55 по улице Ауэзова до дома № 92 по улице Максима Горького, в городе Атбасар
14 792,5
Капитальный ремонт водопроводных сетей от дома №14 по улице Фрунзе до дома №33 по улице Ауэзова в городе Атбасар
23 563,9
Капитальный ремонт напорной канализационной трассы в городе Атбасар
444 866,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Атбасар-Сочинское"- Есенгельды 48-90 км Атбасарского района
100 000,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан, в том числе:
13 471,3
на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
5 261,3
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
897,0
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
2 760,0
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
2 553,0
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны ко Дню Победы
2 000,0
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
49 014,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
27 192,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
70 660,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
26 392,5
На создание центров по поддержке семей
16 100,0
Инвентаризация инженерных сетей в городе Атбасар (ІІ этап)
52 134,0
Капитальный ремонт сельского дома культуры, расположенного по адресу: улица Байтерек № 6, села Акана Курманова
190 000,0
Капитальный ремонт фасада здания Атбасарского районного дома культуры
80 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Борисовка по улице Достык
48 002,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Борисовка по проулку № 2 (от начала проулка до нефтебазы)
52 003,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Есенгельды по улицам Амангельды и Тын
173 209,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Есенгельды по улице Бейбитшилик
147 144,0
Средний ремонт участка автодороги по улице Аблайхана в селе Сергеевка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

15 134,0
Атбасар ауданында кондоминиум объектілерін тіркеу
2 957,0
Атбасар қаласының қазандығына ТЗВК-3 қазандықты сатып алу
37 235,0
Атбасар қаласының № 2, 4 қазандықтарын күрделі жөндеу
125 598,6
Атбасар қаласындағы ЖБК кентіндегі № 5 үйден № 1 үйге дейін су құбыры желілерін күрделі жөндеу
14 021,1
Атбасар қаласындағы Әуезов көшесіндегі № 55 үйден Максим Горький көшесіндегі № 92 үйге дейін су құбыры желілерін күрделі жөндеу
14 792,5
Атбасар қаласындағы Фрунзе көшесіндегі № 14 үйден Әуезов көшесіндегі № 33 үйге дейін су құбыры желілерін күрделі жөндеу
23 563,9
Атбасар қаласында қысымды кәріз трассасын күрделі жөндеу
444 866,0
Атбасар ауданының "Атбасар-Сочинское"-Есенгелді 48-90 км аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
100 000,0
Азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек, оның ішінде:
13 471,3
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
5 261,3
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
897,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
2 760,0
басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
2 553,0
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
2 000,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
49 014,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
27 192,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
70 660,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
26 392,5
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға
16 100,0
Атбасар қаласында инженерлік желілеріді түгендеу (ІІ кезең)
52 134,0
Ақан Құрманов ауылында, Бәйтерек көшесі № 6 мекенжайында орналасқан ауылдық мәдениет үйін күрделі жөндеу
190 000,0
Атбасар аудандық мәдениет үйі ғимаратының қасбетін күрделі жөндеу
80 000,0
Борисовка ауылының Достық көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
48 002,0
Борисовка ауылының № 2 жол бойындағы кентішілік жолдарын орташа жөндеу (жолдың басынан бастап мұнай базасына дейін)
52 003,0
Есенгелді ауылының Амангелді және Тың көшелері бойынша кентішілік жолдарын орташа жөндеу
173 209,0
Есенгелді ауылының Бейбітшілік көшесі бойынша кентішілік жолдарын орташа жөндеу
147 144,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Сергеевка ауылындағы Абылайхан көшесі бойынша автожол учаскесін орташа жөндеу

55 888,0
Средний ремонт участка автодороги по улице Есенберлина в селе Сергеевка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
50 176,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Ауэзова и Клары Амировой
72 987,1
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Лука Белаш
58 626,0
Оказание услуг по проведению экспертизы качества работ и материалов при строительстве, реконструкции, ремонте и содержании автомобильных дорог улиц населҰнных пунктов Атбасарского района, а также проведению ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт автомобильных дорог общего пользования
3 388,1
На укрепление материально-технической базы
17 461,0
На завершение отопительного сезона 2022-2023 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
42 181,3
Приобретение котла для котельной города Атбасар
37 000,0
Текущий ремонт центральной котельной города Атбасар
38 516,0
Капитальный ремонт котельной №1 (центральная котельная) в городе Атбасар
361 276,9
Капитальный ремонт котельной №5 (котельная ЦРБ) в городе Атбасар
168 921,6
Капитальный ремонт котельной №10 (котельная СШ №3) в городе Атбасар
35 959,5
Капитальный ремонт котельной №11 (котельная СШ №6) в городе Атбасар
16 965,3
Капитальный ремонт котельной №6 (котельная РОВД) в городе Атбасар
23 222,1
Капитальный ремонт тепловых сетей котельной №3 (котельная "Еркежан") от котельной №3 (котельная "Еркежан") до жилого дома МКР 1, д.31 в городе Атбасар
39 274,8
Капитальный ремонт тепловых сетей котельной №1 (центральная котельная) от теплового колодца до здания ПЧ-20 в городе Атбасар
21 533,2
Капитальный ремонт тепловых сетей котельной №1 (центральная котельная) от административного здания ШЧ-17 по улице Кошанбаева до ОШ №2 по улице Веденеева №100 в городе Атбасар
35 657,1
Капитальный ремонт тепловых сетей котельной №1 (центральная котельная) от насосной перекачивающей станции №1 по улице Ауэзова до жилого дома по улице Кошанбаева №102 в городе Атбасар
176 919,1
Техническое обследование тепловых сетей Атбасарского района
7 168,0
Капитальный ремонт водопроводных сетей от дома №5 по улице Отто Шмидта до дома №81 по улице Фрунзе в городе Атбасар
49 301,8
Капитальный ремонт водопроводных сетей от улицы Перевалочная до дома №5 в поселке ЖБК в городе Атбасар
31 583,5
Капитальный ремонт водопроводных сетей от дома №14 по улице Буденного до дома №3 по улице Куанышева в городе Атбасар

55 888,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Сергеевка ауылындағы Есенберлин көшесі бойынша автожол учаскесін орташа жөндеу
50 176,0
Атбасар қаласының Әуезов және Клара Әмірова көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
72 987,1
Атбасар қаласының Лука Белаш көшесі бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
58 626,0
Атбасар ауданының елді мекендері көшелерінің автомобиль жолдарын салу, қайта жаңарту, жөндеу және күтіп ұстау кезінде жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізу, сондай-ақ жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын орташа жөндеуге арналған техникалық құжаттамаға ведомстволық сараптама жүргізу бойынша қызметтер көрсету
3 388,1
Материалдық техникалық базаны нығайтуға
17 461,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2022-2023 жылдарға жылу беру мезгілін аяқтауға (көмір сатып алу)
42 181,3
Атбасар қаласының қазандығы үшін қазандық сатып алу
37 000,0
Атбасар қаласының орталық қазандығын ағымдағы жөндеу
38 516,0
Атбасар қаласындағы №1 қазандығын (орталық қазандық) күрделі жөндеу
361 276,9
Атбасар қаласындағы №5 қазандығын (ОАА қазандығы) күрделі жөндеу
168 921,6
Атбасар қаласындағы №10 қазандығын (№3 ОМ қазандығы) күрделі жөндеу
35 959,5
Атбасар қаласындағы №11 қазандығын (№6 ОМ қазандығы) күрделі жөндеу
16 965,3
Атбасар қаласындағы №6 қазандығын (АІІБ қазандығы) күрделі жөндеу
23 222,1
Атбасар қаласындағы №3 қазандығын ("Еркежан" қазандығы) №3 қазандықтан ("Еркежан" қазандығы) 1 МКР, 31 үй тұрғын үйіне дейн жылу желілерін күрделі жөндеу
39 274,8
Атбасар қаласындағы жылу құдығынан ПЧ-20 ғимаратына дейін №1 қазандықтың (орталық қазандық) жылу желілерін күрделі жөндеу
21 533,2
Атбасар қаласындағы Қошанбаев көшесінің бойындағы ШЧ-17 әкімшілік ғимаратынан Веденеева №100 көшесіндегі №2 ЖМ дейін №1 қазандықтың (орталық қазандық) жылу желілерін күрделі жөндеу
35 657,1
Атбасар қаласындағы Әуезов көшесінің бойындағы №1 сорғы айдау станциясынан Қошанбаев №102 көшесіндегі тұрғын үйге дейін №1 қазандықтың (орталық қазандық) жылу желілерін күрделі жөндеу
176 919,1
Атбасар ауданының жылу желілерін техникалық тексеру
7 168,0
Атбасар қаласындағы Отто Шмидт көшесіндегі №5 үйден Фрунзе көшесіндегі №81 үйге дейін су құбыры желілерін күрделі жөндеу
49 301,8
Атбасар қаласындағы Перевалочная көшесінен ЖБК кентіндегі №5 үйге дейін су құбыры желілерін күрделі жөндеу
31 583,5
Атбасар қаласындағы Буденный көшесіндегі №14 үйден Қуанышев көшесіндегі №3 үйге дейін су құбыры желілерін күрделі жөндеу

45 596,7
Капитальный ремонт водопроводных сетей от колодца у дома №19 по улице Лука Белаш до колодца у дома №21А по улице Бауыржан Момышулы в городе Атбасар
15 109,4
Капитальный ремонт водопроводных сетей от колодца у дома №75 по улице Атбасарская до колодца у дома №75 по улице С.Омарова в городе Атбасар
8 408,6
На содержание Центра досуга молодежи села Бастау Атбасарского района
20 892,3
Капитальный ремонт тепловых сетей котельной №4 (котельная ИТК №1) от котельной до улицы Автомобилистов в городе Атбасар
52 677,6
Капитальный ремонт тепловых сетей котельной №4 (котельная ИТК №1) от распределительного узла котельной ИТК №1 до здания котельной 60-ти квартирного дома в городе Атбасар
31 499,7
На содержание районного дома культуры Атбасарского района
46 000,0

45 596,7
Атбасар қаласындағы Лука Белаш көшесіндегі №19 үйдің жанындағы құдықтан Бауыржан Момышұлы көшесіндегі №21А үйдің жанындағы құдыққа дейін су құбыры желілерін күрделі жөндеу
15 109,4
Атбасар қаласындағы Атбасар көшесіндегі №75 үйдің жанындағы құдықтан С.Омаров көшесіндегі №75 үйдің жанындағы құдыққа дейін су құбыры желілерін күрделі жөндеу
8 408,6
Атбасар ауданының Бастау ауылында жастардың бос уақытын өткізу орталығын ұстауға
20 892,3
Атбасар қаласындағы қазандықтан Автомобилистер көшесіне дейін №4 қазандықтың (№1 ИТК қазандығы) жылу желілерін күрделі жөндеу
52 677,6
Атбасар қаласындағы №1 ИТК қазандығының тарату торабынан 60 пәтерлі үйдің қазандық ғимаратына дейін №4 қазандықтың жылу желілерін (№1 ИТК қазандығы) күрделі жөндеу
31 499,7
Атбасар ауданының аудандық мәдениет үйін ұстауға
46 000,0