О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-35-13 "О бюджете Узункольского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 1 декабря 2023 года № 8С-12-14
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Узункольского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-35-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176763) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2023 – 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 20274,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3854,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1631,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14788,9 тысяч тенге;
2) затраты – 23984,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3709,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3709,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-35-13 "2023-2025 жылдарға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 8С-12-14 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-35-13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176763 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Ұзынкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20274,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3854,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1631,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14788,9 мың теңге;
2) шығындар – 23984,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3709,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3709,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.