О внесении изменений и дополнения в решение Буландынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7С-31/3 "О бюджете Алтындынского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 8 сентября 2023 года № 8С-8/10
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Алтындынского сельского округа на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7С-31/3 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтындынского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37999,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4001,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 33998,6 тысяч тенге;
2) затраты – 37999,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге".
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в составе расходов бюджета Алтындынского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 9549,6 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из районного бюджета в сумме 9549,6 тысяч тенге, в том числе:
9549,6 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/3 "2023-2025 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 8С-8/10 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/3 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37999,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4001,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33998,6 мың теңге;
2) шығындар – 37999,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2023 жылға арналған Алтынды ауылдық округі бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 9549,6 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
аудандық бюджеттен 9549,6 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
9549,6 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.