О бюджете Капитоновского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8С-14/10.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить бюджет Капитоновского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28467,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7562,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 20905,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30468,1 тысяча тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/10 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28467,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7562,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20905,0 мың теңге;
2) шығындар – 30468,1 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2001,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2001,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2024 № 8С-23/13 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Капитоновского сельского округа на 2024 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 20905,0 тысяч тенге.

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2001,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2001,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 15.08.2024 № 8С-21/11 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 20905,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.