О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 7С30-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 12 сентября 2023 года № 8С7-6
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 7С30-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 727 242,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 312 647,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 349,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 152,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 398 094,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1 743 736,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 624,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 400,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 776,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 117,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 117,9 тысяч тенге:
поступление займов – 41 400,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 350,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 068,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Егиндыкольского районного маслихата К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С30-2 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 8С7-6 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С30-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 727 242,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 312 647,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 349,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 152,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 398 094,2 мың теңге;
2) шығындар – 1 743 736,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 624,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 400,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 776,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 117,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 117,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 41 400,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 350,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 068,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының