О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 7С30-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 11 декабря 2023 года № 8С12-2
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 7С30-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 634 757,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 303 843,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 360,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 152,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 312 402,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 651 251,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -6 600,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 175,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 776,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 893,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 893,4 тысяч тенге:
поступление займов – 5 175,5 тысяч тенге;
погашение займов – 14 350,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 068,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета, в сумме 5 175,5 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Егиндыкольского
районного маслихата
К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С30-2 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 8С12-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С30-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 634 757,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 303 843,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 360,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 152,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 312 402,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 651 251,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -6 600,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 175,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 776,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 893,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 893,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 5 175,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 350,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 068,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте 5 175,5 мың теңге сомасында республикалық бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының