О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/7 "О бюджете Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24 октября 2023 года № С-6/5
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 314 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 673 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 641 тысяч тенге;
2) затраты – 37 197 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;

Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/7 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № С-6/5 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 314 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 673 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 641 мың теңге;
2) шығындар – 37 197 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 883 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 883 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Биржан сал Н.Куатова
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 октября 2023 года
№ С-6/5
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 883 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 883 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ С-6/5 шешіміне
1-қосымша
Біржан сал ауданы
мәслихатының