О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/13 "О бюджете села Краснофлотское района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24 октября 2023 года № С-6/7
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете села Краснофлотское района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Краснофлотское района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 155 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 558 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 597 тысяч тенге;
2) затраты – 36 556,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;

Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/13 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № С-6/7 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 155 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 558 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 597 мың теңге;
2) шығындар – 36 556,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге ;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 401,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 401,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Биржан сал Н.Куатова
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 октября 2023 года

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 401,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 401,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы

1974
На обеспечение санитарии населенных пунктов
4550,3
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1785,7
На организацию водоснабжения населенных пунктов
1

1974
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
4550,3
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1785,7
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
1