О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/11 "О бюджете Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июля 2023 года № С-3/12
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/11 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 859 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 980 тысяч тенге;
2) затраты – 62 526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 687 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 687 тысяч тенге.";

Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/11 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № С-3/12 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/11 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 980 мың теңге;
2) шығындар – 62 526 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 687 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 687 мың теңге.";

дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете Заураловского сельского округа на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года, в сумме 687 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Биржан сал Н.Куатова
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған Заурал ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 687 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова
Біржан сал ауданы
мәслихатының

5300
На обеспечение санитарии населенных пунктов
1999
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
7115
На организацию водоснабжения населенных пунктов
2
На проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
13800

5300
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
1999
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7115
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
2
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізуге
13800