О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/14 "О бюджете Макинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июля 2023 года № С-3/15
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Макинского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/14 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Макинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 247 449 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 963 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 240 486 тысяч тенге;
2) затраты – 248 257,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 808,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 808,8 тысяч тенге.";

Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/14 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Макинка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № С-3/15 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Макинка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/14 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Макинка ауылдық округінің бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247 449 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 963 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 240 486 мың теңге;
2) шығындар – 248 257,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 808,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 808,8 мың теңге.";

дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете Макинского сельского округа на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года, в сумме 808,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Биржан сал Н.Куатова
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған Макинка ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 808,8 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова
Біржан сал ауданы
мәслихатының

от 26 июля 2023 года
№ С-3/15
Приложение 5 к решению
маслихата района Биржан сал
от 28 декабря 2022 года
№ С-25/14
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
27117
Целевые текущие трансферты
27117
в том числе:
Аппарат акима Макинского сельского округа
27117
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
278
На освещение улиц в населенных пунктах

2023 жылғы 26 шілдедегі
№ С-3/15 шешіміне
3-қосымша
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ С-25/14 шешіміне
5-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
27117
Ағымдағы нысаналы трансферттер
27117
оның ішінде:
Макинка ауылдық округі әкімінің аппараты
27117
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
278
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға

7000
На обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
11681
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3571,5
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1585,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1

7000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
3000
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға
11681
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3571,5
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
1585,5
"Ауыл-ел бесігі" шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1