О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима села Ушкарасу Жаркаинского района от 31 августа 2023 года № 6 "Об установлении карантина
Решение акима села Ушкарасу Жаркаинского района Акмолинской области от 21 сентября 2023 года № 7
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаркаинского района от 21 сентября 2023 года № 01-24-468, РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный на территории села Ушкарасу Жаркаинского района Акмолинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни сибирской язвы среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Ушкарасу Жаркаинского района "Об установлении карантина" от 31 августа 2023 года № 6.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села А.Арыстанбеков

Карантинді тоқтату және "Карантин белгілеу туралы" Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылы әкімінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылының әкімінің 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабындағы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жарқайың ауданы аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 01-24-468 ұсынысының негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылының аумағында ірі қара мал арасында сібір жарасын жою бойынша кешенді ветеринарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. "Карантин белгілеу туралы" Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылы әкімінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 6 шешімінің күші жойылған болып танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Ауыл әкімі А.Арыстанбеков