О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7ВС-45-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2023-2025 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 13 июня 2023 года № 8С-7-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7ВС-45-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Белагаш на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67826 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59511 тысяч тенге;
2) затраты – 68315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-489) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 489 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52244,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5772,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46211 тысяч тенге;
2) затраты – 57386,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-5141,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5141,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жаксы на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 199094,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25692,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 163 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 170438,3 тысяч тенге;
2) затраты – 211763,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-12669) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12669 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7ВС-45-1 "2023-2025 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 маусымдағы № 8С-7-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының 2023-2025 жылдарға арналған ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7ВС-45-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67826 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59511 мың теңге;
2) шығындар – 68315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-489) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 489 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52244,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5772,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46211 мың теңге;
2) шығындар – 57386,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-5141,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5141,8 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199094,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25692 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 163 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 170438,3 мың теңге;
2) шығындар – 211763,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-12669) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12669 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

40224
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в с. Жаксы Жаксынского района Акмолинской области - переулки с улицы Мира на улицу Сейфуллина и на улицу Абая (с пересечением с улицей Горького)
17465
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в с. Жаксы Жаксынского района Акмолинской области - улица Майлина
22759
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
124152
Средний ремонт внутрипоселковых дорог въезд в село Жана-Кийма Жаксынского района
44706
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по ул. Кирова в селе Жана-Кийма Жаксынского района
32576
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по ул. К.Маркса в селе Жана-Кийма Жаксынского района
23527
Средний ремонт дороги по улице Хлебная села Жанакийма Жаксынского района
23343
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
40000
Средний ремонт дороги по улице Мира села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
20000
Средний ремонт дороги по улице Парковая села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
20000
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
190827
Текущий ремонт стадиона в селе Ишимское
50000
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Ишимское по улице Абая Жаксынского района
100000
Средний ремонт дороги по улице Брали Нуртазина в селе Ишимское Жаксынского района
40827
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
29544
Средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Сейфуллина в селе Моховое Жаксынского района
29544
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
21888
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Целинная в селе Киевское Жаксынского района
21888
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
21041
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по ул. Кирова села Кировское Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
21041
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
32458
Средний ремонт дороги ул Октябрьская в селе Новокиенка Жаксынского района
32458
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
60012
Средний ремонт дороги - подъезд к селу Подгорное Жаксынского района
60012
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
30285
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по ул. Зеленая,Молодежная, Комсомольская, села Тарасовка Тарасовского сельского округа Жаксынского района
30285
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
19351
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Майкотова в селе Терсакан Жаксынского района (участок 1)
19351
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
19730
Средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Орталык в селе Чапаевское Жаксынского района
19730
Приложение 15 к решению
Жаксынского районного
маслихата

40224
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу - Мир көшесінен Сейфуллина көшесіне және Абай көшесіне дейінгі жолақ (Горький көшесімен қиылысуы)
17465
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы а. Майлин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22759
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
124152
Жақсы ауданы Жаңақима ауылына кіретін кентішілік жолдарды орташа жөндеу
44706
Жақсы ауданы Жаңақима ауылының Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
32576
Жақсы ауданы Жаңақима ауылының К.Маркс көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
23527
Жақсы ауданы Жаңакийма ауылы Хлебный көшесі бойынша жолын орташа жөндеу
23343
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
40000
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі Запорожье ауылының Мира көшесіндегі жолды орташа жөндеу
20000
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі Лозовое ауылының Парковая көшесіндегі жолды орташа жөндеу
20000
Жақсы ауданы Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
190827
Ешім ауылындағы стадионды ағымдағы жөндеу
50000
Жақсы ауданы Ешім ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
100000
Жақсы ауданы Ешім ауылындағы Нұртазин көшесіндегі жолға орташа жөндеу жұмыстары жүргізілді
40827
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
29544
Жақсы ауданы Моховое ауылының Сейфуллин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
29544
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
21888
Жақсы ауданы Киевское ауылының Целинная көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
21888
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
21041
Жақсы ауданы Қызылсай ауылдық округі Кировское ауылының Киров көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
21041
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
32458
Жақсы ауданы Новокиенка ауылының Октябрьская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
32458
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
60012
Жақсы ауданы Подгорное ауылына кіреберіс жолды орташа жөндеу
60012
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
30285
Жақсы ауданы Тарасов ауылдық округі Тарасовка ауылының Зеленая,Молодежная, Комсомольская көшелеріндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
30285
Жақсы ауданының Терісақан ауылы әкімінің аппараты
19351
Жақсы ауданы Терісаққан ауылының Майкотов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу (1 учаске)
19351
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
19730
Жақсы ауданы Чапаевское ауылының Орталық көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
19730
Жақсы аудандық мәслихатының

от 13 июня 2023 года
№ 8С-7-1
Приложение 44 к решению
Жаксынского районного
маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ 7ВС-45-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2023 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
149890,2
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
19618,3
Приобретение служебного автотранспорта
8500
Текущий ремонт по ул.Береке в с.Белагаш
10550,7
Приобретения государственной символики
310,5
Землеустроительные и земельно-кадастровые работы

2023 жылғы 13 маусымдағы
№ 8С-7-1 шешіміне
15 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7ВС-45-1 шешіміне
44 қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
149890,2
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
19618,3
Мемлекеттік рәміздерді сатып алу үшін
8500
Жерге орналастыру және жер-кадастрлық жұмыстарға
10550,7
Қызметтік автокөлік сатып алу
310,5
Белағаш ауылындағы Береке көшесіндегі ағымдағы жөндеу

257,8
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
84583,3
Приобретение ЖБИ Плиты перекрытия и люков полимерно-песчаных
1705
Услуги по укладке искусственного газона на детской игровой площадке на южной стороне села Жаксы
3795
Услуги по укладке искусственного газона на детской игровой площадке на в микрорайоне Болашак
4950
Услуги по укладке искусственного газона и установке металлического ограждения на детской игровой площадке на ул. Гагарина
5090
Услуги по укладке искусственного газона на детской игровой площадке в районе центральной площади села Жаксы
4290
Текущий ремонт уличного освещения в селе Жаксы с установкой 42 светильников
4938
Завершения средних ремонтов дорог по улице Советская, Аубакирова и Энергетиков
11211
Услуги по вывозу и уборке снега
7000
На повышение заработной платы (в связи с повышением по блокам Куанышпаева М., Жилкеновой И.)
181,1
На электроэнергию для водоносной станции первого подъема №1 в селе Белагаш
5008,8
На электроэнергию для водоносной станции первого подъема №2 в селе Жаксы
2053,5
На заработную плату кочегарам за совмещение ставки охраника
658,2
Ямочный ремонт
10000
Благоустройство территории- установка МАФ- фигуры льва
18902,7
Ремонт заборов в парке (кронирование деревьев)
4800
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
5709,8
На оплату за электроэнергию по водопроводу
1210,8
На оплату за уличное освещение по ул. Баубек Батыра, улица Б.Нуртазина
2668
На строительство уличного освещения в с.Ишимское ул. Тауелсіздік, ул. Абая на проетные изыскательные работы
1831
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
7306,5
На услуги по изготовлению земельных участков 12 улиц
2301
На текущий ремонт здания насосной станции и прилегающей к ней территории в с.Кировское
4004,7
На вывоз мусора (ТБО)
1000,8
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
1794,3
Для приобретения комплекта летней и зимней резины на служебный автомобиль
380
Освещение улиц населенного пункта. Приобретение фонарей уличного освещения.
400
На переподготовку госслужащего и курсы по проектному менеджменту
320,8
На выплату командировочных расходов
693,5
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
8500
Приобретение служебного автотранспорта
8500
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
4265,4
На текущий ремонт здания акимата
2765,4
На вывоз и сбор мусора (ТБО)
1500
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
2000
На проведение против паводковых мероприятий
2000
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
16111,9
Текущий ремонт водонапорной башни в с. Калининское
16111,9

257,8
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
84583,3
Еден плитасы мен полимерлі-құмды люктерді сатып алуға
1705
Жақсы ауылының оңтүстік жағындағы балалар ойын алаңында жасанды көгал төсеу қызметтеріне
3795
Болашақ шағынауданындағы балалар ойын алаңында жасанды көгал төсеу жөніндегі қызметтерге
4950
Гагарин көшесіндегі балалар ойын алаңына жасанды көгал төсеу және металл қоршау орнату жөніндегі қызметтер
5090
Жақсы ауылының орталық алаңы ауданындағы балалар ойын алаңында жасанды көгал төсеу жөніндегі қызметтер
4290
Жақсы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге 42 шам орнатыла отырып
4938
Советская, Әубәкіров және Энергетиктер көшелеріндегі жолдарды орташа жөндеуді аяқтау үшін
11211
Қар шығару және жинау қызметтері
7000
Жалақыны көтеруге (блоктар бойынша М. Қуанышпаевтың, и. Жилкенованың өсуіне байланысты)
181.1
Белағаш ауылындағы №1 бірінші көтергіш Сулы Станция үшін электр энергиясына
5008,8
Жақсы ауылындағы №2 бірінші көтергіш Сулы Станция үшін электр энергиясына
2053,5
Күзетші ставкасын біріктіргені үшін кочегарлардың жалақысына
658,2
Жолдарды шұңқырлы жөндеу
10000
Аумақты абаттандыру-МАФ – арыстан фигурасын орнату
18902,7
Саябақтағы қоршауларды жөндеу (ағаштарды тәждеу)
4800
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
5709,8
Су құбыры бойынша электр энергиясы үшін ақы төлеуге
1210,8
Баубек батыр көшесі, Б. Нұртазин көшесі бойынша көшені жарықтандыру үшін ақы төлеуге
2668
Ешім ауылында Тәуелсіздік көшесін, Абай көшесін жобалық іздестіру жұмыстарына көше жарығын салуға
1831
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
7306,5
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округінің Киров ауылындағы 32 су құбыры ұңғымасын ағымдағы жөндеу
2301
Киров ауылындағы сорғы станциясының ғимаратын және оған іргелес аумақты ағымдағы жөндеуге
4004,7
Қоқыс шығаруға (ҚТҚ)
1000,8
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
1794,3
Қызметтік автокөлікке жазғы және қысқы резеңке жиынтығын сатып алу үшін
380
Елді мекен көшелерін жарықтандыру. Көше шамдарын сатып алу
400
Мемлекеттік қызметшіні қайта даярлауға және жобалық менеджмент бойынша курстарға
320,8
Іссапар шығындарын төлеуге
693,5
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
8500
Қызметтік автокөлік сатып алу
8500
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
4265,4
Әкімдік ғимаратын ағымдағы жөндеуге
2765,4
Қоқыс шығаруға (ҚТҚ)
1500
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
2000
Су тасқынына қарсы іс-шараларды өткізуге
2000
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
16111,9
Калининское ауылындағы су мұнарасын ағымдағы жөндеу
16111,9