О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 31-192 "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2023–2025 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2023 года № 7-46
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2023–2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 31-192 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 289,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 428,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 146 861,9 тысяч тенге;
2) затраты – 157 052,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 762,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 762,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 233 836,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 477,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 227 359,0 тысяч тенге;
2) затраты – 234 094,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -258,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 258,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 478,6 тысяч тенге, в том числе:

Зеренді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-192 "2023–2025 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылдық округтерінің, ауылының бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 маусымдағы № 7-46 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2023–2025 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-192 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155 289,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 428,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 146 861,9 мың теңге;
2) шығындар – 157 052,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 762,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 762,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 233 836,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 477,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 227 359,0 мың теңге;
2) шығындар – 234 094,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -258,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 258,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 478,6 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления – 7 008,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 785,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 685,6 тысяча тенге;
2) затраты – 50 463,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 985,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 985,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Зерендинского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 4, 4-1, 4-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 297 805,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 496,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 247 114,0 тысячи тенге;
2) затраты – 305 796,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 991,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 991,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Конысбайского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 5, 5-1, 5-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 017,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 001,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 940,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 076,0 тысячи тенге;
2) затраты – 78 799,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 782,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 782,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Кусепского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 6, 6-1, 6-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

салықтық түсімдер – 7 008,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –1 785,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 685,6 мың теңге;
2) шығындар – 50 463,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 985,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 985,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Зеренді ауданының Зеренді ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 4-1, 4-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 297 805,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 100,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 95,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 496,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 247 114,0 мың теңге;
2) шығындар – 305 796,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 991,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 991,6 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Зеренді ауданының Қонысбай ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 5-1, 5-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 017,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 001,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 940,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 076,0 мың теңге;
2) шығындар – 78 799,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 782,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 782,5 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Зеренді ауданының Күсеп ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 6-1, 6-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Р.Габдуллина
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата
от 26 июня 2023 года

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Р.Ғабдуллина
Зеренді аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 маусымдағы