О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 1/11.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 006 627,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 349 437,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 297,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 261,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 597 630,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 520 077,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 006,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 472,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 465,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 532 356,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 532 356,7 тысяч тенге:
поступление займов – 510 428,0 тысяч тенге;
погашение займов – 44 640,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 569,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 21.11.2024 № 2/24 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрен объем бюджетной субвенций, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 752 033,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрен объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 168 354,0 тысяч тенге, в том числе:
Коргалжынского сельского округа - 37 637,0 тысяч тенге;
Амангельдинского сельского округа - 22 837,0 тысяч тенге;
Арыктинского сельского округа - 14 868,0 тысяч тенге;
Карашалгинского сельского округа - 23 341,0 тысяч тенге;
Кенбидаикского сельского округа - 17 506,0 тысяч тенге;
Майшукырского сельского округа - 18 283,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/11 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2 006 627,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 349 437,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 297,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 261,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 597 630,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 520 077,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19 006,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 472,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 465,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 532 356,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –532 356,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 510 428,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 640,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 66 569,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 2/24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 752 033,0 мың теңге сомасында бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін 168 354,0 мың теңге сомасында бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Қорғалжын ауылдық округінің - 37 637,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округінің - 22 837,0 мың теңге;
Арықты ауылдық округінің - 14 868,0 мың теңге;
Қарашалғын ауылдық округінің - 23 341,0 мың теңге;
Қенбидайық ауылдық округінің - 17 506,0 мың теңге;
Майшұқыр ауылдық округінің - 18 283,0 мың теңге;

Кызылсайского сельского округа - 18 322,0 тысяч тенге;
Сабындинского сельского округа - 15 560,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

Қызылсай ауылдық округінің - 18 322,0 мың теңге;
Сабынды ауылдық округінің - 15 560,0 мың теңге.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.

570,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
158 533,1
1
Социальное обеспечение
20 214,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 214,0
005
Государственная адресная социальная помощь
20 214,0
2
Социальная помощь
92 419,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92 419,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26 804,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 590,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
189,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18 584,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
30 252,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45 900,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 900,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43 990,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
110,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 800,0
07
Жилищно-комму нальное хозяйство
506 500,0
1
Жилищное хозяйство
502 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
502 000,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
502 000,0
2
Коммунальное хозяйство
4 500,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 500,0
018
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
4 500,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
811 976,6
1
Деятельность в области культуры
192 118,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

570,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
158 533,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
20 214,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 214,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 214,0
2
Әлеуметтiк көмек
92 419,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92 419,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26 804,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 590,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
189,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18 584,1
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
30 252,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45 900,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 900,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 990,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
110,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 800,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
506 500,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
502 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
502 000,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
502 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
4 500,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 500,0
018
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
4 500,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
811 976,6
1
Мәдениет саласындағы қызмет
192 118,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

45 748,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
32 190,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69 452,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19 793,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
49 659,0
02
Оборона
3 037,0
1
Военные нужды
2 086,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 086,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 086,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
951,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
951,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
769,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
182,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
91 305,0
1
Социальное обеспечение
9 001,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9 001,0
005
Государственная адресная социальная помощь
9 001,0
2
Социальная помощь
44 190,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 190,0
006
Оказание жилищной помощи
658,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20 564,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
91,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20 265,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
2 612,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38 114,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38 114,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 565,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

45 748,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
32 190,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69 452,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 793,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
49 659,0
02
Қорғаныс
3 037,0
1
Әскери мұқтаждар
2 086,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 086,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 086,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
951,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
951,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
769,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
182,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
91 305,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 001,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9 001,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 001,0
2
Әлеуметтiк көмек
44 190,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 190,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
658,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 564,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
91,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20 265,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
2 612,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38 114,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38 114,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 565,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
60 133,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
60 133,0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
- 60 133,0
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
-60 133,0
16
Погашение займов
60 133,0
1
Погашение займов
60 133,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
60 133,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
60 133,0
Приложение 4 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 1/11
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 21.11.2024 № 2/24 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
491 765,0
Целевые трансферты на развитие
424 778,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
424 778,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Коргалжын
424 778,0
Целевые текущие трансферты
3 515,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
585,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских
служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств
государственного бюджета, работников казенных предприятий
585,0
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
209,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских
служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств
государственного бюджета, работников казенных предприятий
209,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 721,0
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в
Республике Казахстан
2 716,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских
служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств
государственного бюджета, работников казенных предприятий
5,0
Бюджетные кредиты
63 472,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
63 472,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
63 472,0
Приложение 5 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 1/11
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 23.10.2024 № 1/23 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
60 133,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
60 133,0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-60 133,0
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
60 133,0
7
Қарыздар түсімдері
60 133,0
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
60 133,0
2
Қарыз алу келісім-шарттары
60 133,0
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
60 133,0
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1/11 шешіміне
4-қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 2/24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
491 765,0
Нысаналы даму трансферттер
424 778,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
424 778,0
Қорғалжын ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
424 778,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 515,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
585,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
585,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
209,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
209,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 721,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
2 716,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
5,0
Бюджеттік кредиттер
63 472,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
63 472,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
63 472,0
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1/11 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 1/23 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы

863 900,3
Целевые текущие трансферты
203 324,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63 330,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 800,0
на социальное обеспечение лиц с инвалидностью
16 714,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
26 804,0
на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
554,0
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
462,0
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
296,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
16 700,0
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
39 990,0
на ремонт объектов культуры
39 990,0
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 004,6
на разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
15 939,6
на приобретение, выкуп жилья и (или) квартир жилья коммунального
жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
55 044,0
Средний ремонт улицы Абая в селе Абай Коргалжынского района
29 021,0
Целевые трансферты на развитие
213 619,7
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213 619,7
Строительство линий освещения в селе Шалкар
62 552,0
Строительство линий освещения в селе Коргалжын
23 957,0
Строительство линий освещения в селе Жантеке улицы (Жамбыла Жабаева,
Жакена Шаяхметова, Кенжебека Кумисбекова, Сакена Сейфулина)
35 107,0
Строительство освещения в селе Кенбидаик улиц Сакена Сейфуллина, Талгата
Бигельдинова, Куандыка Рахимжанова
64 476,7
Строительство скотомогильника в селе Коргалжын
27 527,0
Бюджетные кредиты
446 956,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного
значения)
446 956,0
поступлений от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых
местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем
рынке для финансирования строительства жилья и (или) приобретения, выкупа
жилья и (или) квартир в объектах долевого участия в жилищном строительстве
446 956,0

863 900,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
203 324,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63 330,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 800,0
мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
16 714,0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
26 804,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек толеуге
554,0
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
462,0
басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
296,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
16 700,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
39 990,0
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
39 990,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 004,6
даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге, инженерлік тораптарды түгендеуге
15 939,6
халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді және (немесе) пәтерлерді, сатып алуға
55 044,0
Қорғалжын ауданы Абай ауылындағы Абай көшесін орташа жөндеуге
29 021,0
Нысаналы даму трансферттерi
213 619,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213 619,7
Шалқар ауылында жарықтандыру желілерін салуға
62 552,0
Қорғалжын ауылында жарықтандыру желілерін салуға
23 957,0
Жантеке ауылында жарықтандыру желілерін салуға (Жамбыл Жабаев, Жакен Шаяхметов, Кенжебек Күмісбеков, Сәкен Сейфулин көшелері)
35 107,0
Кенбидаик ауылында Сәкен Сейфуллин, Талғат Бигельдинов, Қуандық Рахимжанов көшелері жарықтандыру салуға
64 476,7
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылында мал қорымын салу
27 527,0
Бюджеттік кредиттер
446 956,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
446 956,0
тұрғын үй құрылысын және (немесе) тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу объектілерінде тұрғын үй және (немесе) пәтер, сатып алуды қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдері
446 956,0