О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 6/27 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 19 декабря 2023 года № 2/10
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 6/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –358 053,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 898,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –327 155,6 тысяч тенге;
2) затраты – 365 627,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 2/10 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 358 053,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 898,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 327 155,6 мың теңге;
2) шығындар – 365 627,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-7 573,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 573,8тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 19 декабря 2023 года

4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -7 573,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –7 573,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 19 желтоқсандағы

294 157,6
Аппарат акима Коргалжынского сельского округа
На освещение улиц в населенных пунктах
3 028,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5 000,0
Бонусы административным государственным служащим
2 298,1
Дополнительные денежные средства к оплате труда и выплатам в связи с введением одной внештатной единицы "Статист"
991,8
На разработку проектно-сметной документации на средний ремонт автомобильных дорог
1 417,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
281 422,7
Средний ремонт улицы Байдалы Би в селе Коргалжын Коргалжынского района
29 553,5
Средний ремонт улицы Алии Молдагуловой в селе Коргалжын Коргалжынского района
82 333,0
Средний ремонт улицы Кенжебека Кумисбекова в селе Коргалжын Коргалжынского района
71 243,8
Средний ремонт улицы Талгата Бигельдинова в селе Коргалжын Коргалжынского района
42 393,8
Средний ремонт улицы Ерика Дюйсенбаева в селе Коргалжын Коргалжынского района
40 841,3
Установка многофункциональной площадки
15 057,3

294 157,6
Қорғалжын
ауылдық округінің әкімінің аппараты
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3 028,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
5 000,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
2 298,1
Бір штаттан тыс "Статист" бірлігін енгізуіне байланысты, еңбек ақымен және төлемдерге қосымша қаражат
991,8
Қорғалжын ауылының көшелерінің жолдарын орташа жөндеу жұмыстарына жобалау сметалық құжаттамаларды әзірлеуге
1 417,0
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
281 422,7
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының Байдалы Би көшесін орташа жөндеу
29 553,5
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының Әлия Молдағұлова көшесін орташа жөндеу
82 333,0
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының Кенжебек Күмісбеков көшесін орташа жөндеу
71 243,8
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының Талғат Бигелдинов көшесін орташа жөндеу
42 393,8
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының Ерік Дүйсенбаев көшесін орташа жөндеу
40 841,3
Қорғалжын ауылында көпфункционалды алаң орнату
15 057,3