О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 8/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 245,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 593,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 651,8 тысяч тенге;
2) затраты – 33 657,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 245,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 593,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 651,8 мың теңге;
2) шығындар – 33 657,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 412,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 412,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2024 № 3/22 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2024 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 22 837,0 тысяч тенге.

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 412,5) мың теңге
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 412,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 14.10.2024 № 3/22 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен – 22 837,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.

5 814,8
Аппарат акима
Амангельдинского сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
2 169,0
Установка программного обеспечения "Парус- КАЗ. Бюджет"
250,0
Услуги по сопровождению и техническому обслуживанию программного продукта "Парус-КАЗ. Бюджет"
497,4
Текущий ремонт автомобильных дорог в селе Оркендеу
1 991,8
Противопаводковые мероприятия в селе Оркендеу
369,8
Проведение ведомственной экспертизы для среднего ремонта 1,3 км. улицы Абая в селе Оркендеу
480,8
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
56,0

5 814,8
Амангелді
ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
2 169,0
"Парус –КАЗ.Бюджет" бағдарламалық өнімді орнату жөніндегі қызметтер
250,0
"Парус –КАЗ.Бюджет" бағдарламалық өнімді сүйемелдеу және техникалық қолдау жөніндегі қызметтер
497,4
Өркендеу аулының жолдарын орташа жөндеуіне
1 991,8
Су тасқыны қаупі бар Өркендеу аулында көктемгі қар суының алдын алуға және су ағаларды тазалау жүмыстарына
369,8
Өркендеу аулының Абай көшесі 1,3 шақырым жолын орташа жөндеуіне ведомстволық сараптама жасау үшін
480,8
Республикалық бюджеттен мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56,0