О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 27/1 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 20 июля 2023 года № 4/1
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 27/1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 786 902,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 884 760,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 943,7 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 847,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 879 350,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 864 323,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 837,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 213,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 89 257,9 тысяч тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 шілдедегі № 4/1 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/1 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 786 902,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 884 760,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 943,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 847,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 879 350,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 864 323,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 837,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 31 050,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 213,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89 257,9 мың теңге;

41 371,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
171 470,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
171 470,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
79 477,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43 630,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
933,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 178,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
31 736,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
617 269,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
33 512,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65 814,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
517 942,7
02
Оборона
10 108,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 108,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 870,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 872,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 366,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 352,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 352,8
021
Обеспечение безопасности дорожноо движения в населенных пунктах
1 352,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
357 584,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
357 584,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 537,9
002
Программа занятости
118 462,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

41 371,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
171 470,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
171 470,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
79 477,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 630,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
933,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 178,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
31 736,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
617 269,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 512,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
65 814,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
517 942,7
02
Қорғаныс
10 108,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 108,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 870,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 872,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 366,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 352,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 352,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 352,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
357 584,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
357 584,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 537,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
118 462,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

33 120,0
005
Государственная адресная социальная помощь
24 160,0
006
Оказание жилищной помощи
441,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 217,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
605,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
375,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 815,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
24 620,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50 654,0
026
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
1 035,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республики Казахстан
217,4
062
Развитие системы квалификаций
120,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 204,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
913 323,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
706 431,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 005,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
699 426,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
206 891,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
38 561,9
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
595,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
138 934,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонд
28 800,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
706 761,4
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
41 333,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
28 520,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 725,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 088,6
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

33 120,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
24 160,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
441,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 217,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
605,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
375,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 815,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
24 620,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50 654,0
026
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
1 035,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
217,4
062
Біліктілік жүйесін дамыту
120,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 204,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
913 323,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
706 431,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 005,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
699 426,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
206 891,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
38 561,9
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
595,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) комуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
138 934,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
28 800,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
706 761,4
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
41 333,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 520,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 725,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5 088,6
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

479 704,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
25 071,8
003
Поддержка культурно-досуговой работы
271 008,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
48 709,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7 335,9
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
44 132,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 574,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
16 421,0
015
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
11 120,9
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53 332,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
185 723,0
008
Развитие объектов спорта
500,0
011
Развитие объектов культуры
185 223,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
59 240,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 460,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11 460,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 362,6
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 362,6
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
45 417,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
43 282,2
021
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 134,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 485,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
43 485,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
33 457,3
015
Капитальные расходы государственного органа
10 027,8
12
Транспорт и коммуникации
373 302,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
373 302,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
67 082,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

479 704,6
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 071,8
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
271 008,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
48 709,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
7 335,9
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
44 132,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 574,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
16 421,0
015
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
11 120,9
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
53 332,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
185 723,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
500,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
185 223,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
59 240,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 460,4
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11 460,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2 362,6
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 362,6
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
45 417,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 282,2
021
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 134,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 485,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
43 485,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 457,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 027,8
12
Көлік және коммуникация
373 302,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
373 302,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
67 082,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

603 881,0
Целевые текущие трансферты
28 800,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
28 800,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально-уязвимых слоев населения
28 800,0
Целевые трансферты на развитие
575 081,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
575 081,0
На реконструкцию водопроводных сетей и скважин в селе Белгородское
202 300,0
На строительство водопроводных сетей и насосных станций (скважин) в селе Новоромановка
154 449,0
На строительство водопроводных сетей в селе Каменка
218 332,0
Бюджетные кредиты
31 050,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 050,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
31 050,0
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 20 июля
2023 года № 4/1
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2022 года № 27/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1 630 756,8
Целевые текущие трансферты
1 321 188,4
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 617,5
На обеспечение льготного проезда
56,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
33 120,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью, в том числе:
14 232,0
на протезно-ортопедические изделия
1 556,0
на тифлотехнические средства
1 844,0
на санаторно-курортное лечение
2 963,0
на сурдотехнические средства
134,0
на перевод индивидуальных помощников, оказывающие услуги по сопровождению лица с инвалидностью первой группы, имеющего затруднение в передвижении в занятое население
2 000,0
на обязательные гигиенические средства
5 735,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2 846,3
На выплату государственной адресной социальной помощи:
18 926,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
15 094,0
на гарантированный социальный пакет детям
3 832,0
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
138,0
на оказание единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
331,2
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств

603 881,0
Нысаналы ағымдағы траснферттер
28 800,0
оның ішінде:
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобильдік жолдар және тұрғын үй инспекциясы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
28 800,0
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
28 800,0
Дамуға арналған нысаналы тарснферттер
575 081,0
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
575 081,0
Белгород селосындағы су құбыры желілері мен ұңғымаларды реконструкциялауға
202 300,0
Новоромановка ауылында су құбыры желілері мен сорғы станцияларын (ұңғымаларды) салуға
154 449,0
Каменка ауылында су құбыры желілерін салуға
218 332,0
Бюджеттік несиелер
31 050,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 050,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
31 050,0
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 20 шілдедегі
№ 4/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27/1 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансфертер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1 630 756,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 321 188,4
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
74 617,5
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
56,0
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
33 120,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға, оның ішінде:
14 232,0
протездік-ортопедиялық бұйымдарға
1 556,0
тифлотехникалық құралдарға
1 844,0
санаторлық-курортық емдеуге
2 963,0
сурдотехникалық бұйымдарға
134,0
жұмыспен қамтылған халыққа көшуде қиындықтары бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамды алып жүру бойынша қызметтер көрсететін жеке көмекшілерді ауыстыруға
2 000,0
міндетті гигиеналық құралдарға
5 735,0
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
2 846,3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге:
18 926,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
15 094,0
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
3 832,0
басқа мемлекеттердің аумағында соғыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
138,0
Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
331,2
басқа мемлекеттер аумағындағы жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеуге

4 968,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 108 392,9
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-SN-1 "Подъезд к селу Новоникольское" км 0-18
300 000,0
на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутри-поселковых дорог села Лесное
59 202,1
на установку многофункциональной площадки в селе Лесное
19 619,1
на установку многофункциональной площадки в селе Приозерное
24 864,0
на установку многофункциональной площадки в селе Балкашино Балкашинского сельского округа
10 528,0
на средний ремонт тротуаров села Балкашино Балкашинсконо сельского округа
72 785,0
на средний ремонт улично-дорожной сети села Петровка
100 000,0
на средний ремонт дорог переулок улицы Некрасова в селе Балкашино
78 023,2
на средний ремонт тротуаров села Балкашино
50 000,0
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Белгородское-Раздольное-до границ района"
60 061,0
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Сандыктау-Су"
65 814,0
на завершение отопительного сезона 2022-2023 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
14 516,2
на на текущий ремонт центральной котельной в селе Балкашино
113 718,4
на техническое обследование тепловых сетей Сандыктауского района
700,0
на средний ремонт улично-дорожной сети села Балкашино
100 000,0
на текщий ремонт водопровода в селе Мадениет
38 561,9
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
138 178,0
на капитальный ремонт здания Спасского сельского дома культуры
50 000,0
на капитальный ремонт Сандыктауского сельского дома культуры
88 178,0
Целевые трансферты на развитие
309 568,4
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
309 568,4
На реконструкцию водопроводных сетей и скважин в селе Белгородское
20 000,0
На строительство центра досуга молодежи в селе Балкашино
185 223,0
На строительство водопроводных сетей в селе Каменка
80 881,2
На строительство водопроводных сетей и насосных станций (скважин) в селе Новоромановка
23 464,2
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 20 июля
2023 года № 4/1
Приложение 6 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2022 года № 27/1
Целевые трансферты бюджетам сельских округов и села Мадениет на 2023 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
574 882,7
Целевые текущие трансферты
574 882,7
За счет средств районного бюджета, всего
59 861,3
в том числе:
Балкашинский сельский округ, в том числе:

4 968,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобильдік жолдар және тұрғын үй инспекциясы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
1 108 392,9
0-18 км аудандық маңызы бар KC-SN-1 "Новоникольское ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеуге
300 000,0
Лесное селосының кентішілік жолдарын асфальтбетон жабынымен орташа жөндеуге
59 202,1
Лесное ауылында көпфункционалды алаң орнатуға
19 619,1
Приозерное ауылында көпфункционалды алаң орнатуға
24 864,0
Балкашин ауылдық округінің Балкашин ауылындағы көпфункционалды алаң орнатуға
10 528,0
Балкашин ауылдық округінің Балкашино ауылының тротуарларын орташа жөндеуге
72 785,0
Петровка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
100 000,0
Балкашино ауылындағы Некрасов көшесінің қиылысы жолдарын орташа жөндеуге
78 023,2
Балкашино ауылының тротуарларын орташа жөндеуге
50 000,0
Белгород-Раздольное-аудан шекарасына дейін аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге
60 061,0
"Сандықтау-Су" ШЖҚ МКК материалдық-техникалық базасын нығайтуға
65 814,0
жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарға (көмір сатып алу)2022-2023 жылдардағы жылыту маусымын аяқтауға
14 516,2
Балкашино ауылындағы орталық қазандықты ағымдағы жөндеуге
113 718,4
Сандықтау ауданының жылу желілерін техникалық тексеруге
700,0
Балкашино ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
100 000,0
Мәдениет ауылындағы су құбырын ағымдағы жөндеуге
38 561,9
Ауданның мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
138 178,0
Спасск ауылдық мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге
50 000,0
Сандықтау ауылдық мәдениет үйін күрделі жөндеуге
88 178,0
Дамуға арналған нысаналы трнасферттер
309 568,4
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
309 568,4
Белгород селосындағы су құбыры желілері мен ұңғымаларды реконструкциялауға
20 000,0
Балкашино ауылында жастардың бос уақытын өткізу орталығын салуға
185 223,0
Каменка ауылында су құбыры желілерін салуға
80 881,2
Новоромановка ауылында су құбыры желілері мен сорғы станцияларын (ұңғымаларды) салуға
23 464,2
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 20 шілдедегі
№ 4/1 шешіміне
4 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27/1 шешіміне
6-қосымша
2023 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сомма
мың теңге
1
2
Барлығы
574 882,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
574 882,7
Аудандық бюджет қаражаты есебінен, барлығы:
59 861,3
оның ішінде:
Балкашин ауылдық округі, оның ішінде:

20 943,7
натекущее содержание аппарата
4 176,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
14 683,0
на ведомственную экспертизу сметы по ремонту дороги
2 084,7
Баракпайский сельский округ, в том числе:
1 698,0
натекущее содержание аппарата
1 698,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
4 041,0
на текущее содержание аппарата
2 107,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 934,0
Берликский сельский округ, в том числе:
1 980,0
на текущее содержание аппарата
1 980,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
2 157,0
на текущее содержание аппарата
2 157,0
Веселовский сельский округ, в том числе:
1 956,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 956,0
Жамбыльский сельский округ, в том числе:
3 535,0
на текущее содержание аппарата
2 118,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 417,0
Каменский сельский округ, в том числе:
5 887,0
на текущее содержание аппарата
2 041,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
3 846,0
Лесной сельский округ, в том числе:
2 533,6
на текущее содержание аппарата
1 697,0
на ведомственную экспертизу сметы по ремонту дороги
836,6
Максимовский сельский округ, в том числе:
2 519,0
на текущее содержание аппарата
2 519,0
село Мадениет, в том числе:
1 608,0
на текущее содержание аппарата
1 608,0
Новоникольский сельский округ, в том числе:
3 496,4
на текущее содержание аппарата
2 107,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
483,0
на адаптацию здания для маломобильных групп населения
906,4
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
3 551,6
на текущее содержание аппарата
2 528,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
930,
на адаптацию здания для маломобильных групп населения

20 943,7
аппаратты ағымдағы ұстауға
4 176,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
14 683,0
жолды жөндеу бойынша сметаға ведомствалық сараптаманы жүргізуге
2 084,7
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
1 698,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 698,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
4 041,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 107,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
1 934,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
1 980,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 980,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
2 157,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 157,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
1 956,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 956,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде:
3 535,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 118,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
1 417,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
5 887,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 041,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
3 846,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
2 533,6
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 697,0
жолды жөндеу бойынша сметаға ведомствалық сараптаманы жүргізуге
836,6
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
1 608,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 608,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
2 519,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 519,0
Новоникольск ауылдық округі, оның ішінде:
3 496,4
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 107,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
483,0
халықтың мобильділігі төмен топтары үшін ғимаратты бейімдеуге
906,4
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
3 551,6
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 528,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
930,0
халықтың мобильділігі төмен топтары үшін ғимаратты бейімдеуге