О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2024-2026 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 879,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 93 948,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 995,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 953,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 25 982,2 тысячи тенге;
2) затраты – 129 329,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 450,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 450,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 21.05.2024 № 12/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 118,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 425,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 693,0 тысячи тенге;
2) затраты – 27 742,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 624,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 624,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 21.05.2024 № 12/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Учесть, что в бюджете Баракпайского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 17 991,0 тысяча тенге.
4. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

2024-2026 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024–2026 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 879,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 93 948,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 995,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 953,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 982,2 мың теңге;
2) шығындар – 129 329,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 450,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 450,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 21.05.2024 № 12/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. 2024–2026 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 118,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 425,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 693,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 742,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 624,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 624,1 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 21.05.2024 № 12/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
3. 2024 жылға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 17 991,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2024–2026 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 32 543,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 157,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 386,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 278,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -735,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 735,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 21.05.2024 № 12/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Учесть, что в бюджете Белгородского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 23 009,0 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 291,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 032,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 259,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 788,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -497,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 497,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2024 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Учесть, что в бюджете Берликского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 15 348,0 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 800,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 599,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 201,0 тысяча тенге;
2) затраты – 35 623,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 823,8 тысячи тенге;

1) кірістер – 32 543,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 386,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 278,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -735,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 735,9 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 21.05.2024 № 12/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
5. 2024 жылға арналған Белгород ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 23 009,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2024–2026 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 291,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 032,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 259,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 788,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -497,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 497,2 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 10/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7. 2024 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 15 348,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2024–2026 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 800,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 599,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 201,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 623,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 823,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 823,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 21.05.2024 № 12/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
9. Учесть, что в бюджете Васильевского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 13 997,0 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 386,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 546,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 013,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 827,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 541,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 155,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 155,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 21.05.2024 № 12/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Учесть, что в бюджете Веселовского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 19 755,0 тысяч тенге.
12. Утвердить бюджет Жамбыльского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 821,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 353,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 70,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 613,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 784,0 тысячи тенге;
2) затраты – 38 712,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 890,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 890,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 21.05.2024 № 12/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Учесть, что в бюджете Жамбыльского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 18 657,0 тысяч тенге.
14. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 823,8 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 21.05.2024 № 12/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
9. 2024 жылға арналған Васильев ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 13 997,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
10. 2024–2026 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 386,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 013,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 827,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 541,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 155,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 155,5 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 21.05.2024 № 12/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
11. 2024 жылға арналған Веселов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 19 755,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
12. 2024–2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 821,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 353,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 613,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 784,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 712,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 890,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 890,2 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 21.05.2024 № 12/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
13. 2024 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 18 657,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
14. 2024–2026 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 8, 8-1 және 8-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 87,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2024 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
19. Учесть, что в бюджете села Мадениет на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 21 884,0 тысячи тенге.
20. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 11, 11-1 и 11-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 695,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 675,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 020,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34 435,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -740,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 740,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2024 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
21. Учесть, что в бюджете Максимовского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 23 473,0 тысячи тенге.
22. Утвердить бюджет сельского округа Ақсораң на 2024-2026 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 324,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 353,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 290,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 681,0 тысяча тенге;
2) затраты – 30 759,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 435,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 435,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2024 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
23. Учесть, что в бюджете сельского округа Ақсораң на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 22 673,0 тысячи тенге.
24. Утвердить бюджет Сандыктауского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 13-1 и 13-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 87,5 мың теңге.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 10/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
19. 2024 жылға арналған Мәдениет ауылының бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 21 884,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
20. 2024–2026 жылдарға арналған Максимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 11, 11-1 және 11-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 695,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 675,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 020,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 435,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 740,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 740,6 мың теңге.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 10/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
21. 2024 жылға арналған Максимов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 23 473,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
22. 2024–2026 жылдарға арналған Ақсораң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 12, 12-1 және 12-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 324,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 353,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 290,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 681,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 759,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -435,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 435,9 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 10/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
23. 2024 жылға арналған Ақсораң ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 22 673,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
24. 2024–2026 жылдарға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 13-1 және 13-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -394,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –394,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 26 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2024 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
27. Учесть, что в бюджете Широковского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 24 886,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -394,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 394,7 мың теңге.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 10/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
27. 2024 жылға арналған Широков ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 24 886,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

898,0
Каменский сельский округ, в том числе:
4 648,0
на текущее содержание аппарата
1 264,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 384,0
Лесной сельский округ, в том числе:
1 879,0
на текущее содержание аппарата
1 879,0
Максимовский сельский округ, в том числе:
2 477,0
на текущее содержание аппарата
2 477,0
село Мадениет, в том числе:
1 502,0
на текущее содержание аппарата
1 502,0
сельский округ Ақсораң, в том числе:
2 946,0
на текущее содержание аппарата
2 188,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
758,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
3 954,0
на текущее содержание аппарата
2 392,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 562,0
Широковский сельский округ, в том числе:
5 043,0
на текущее содержание аппарата
1 889,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 154,0
За счет средств областного бюджета, всего
160 000,0
в том числе:
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
160 000,0
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сандыктау
160 000,0
За счет средств республиканского бюджета, всего
815,0
в том числе;
Балкашинский сельский округ, в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
72,0
Веселовский сельский округ, в том числе:
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
80,0
Жамбыльский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
69,0
Каменский сельский округ, в том числе:
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
63,0
Лесной сельский округ, в том числе:
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
60,0
Максимовский сельский округ, в том числе:
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
70,0
сельский округ Ақсораң, в том числе:
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
58,0
Широковский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
69,0

898,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
4 648,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 264,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 384,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
1 879,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 879,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
1 502,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 502,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
2 477,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 477,0
Ақсораң ауылдық округі, оның ішінде:
2 946,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 188,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
758,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
3 954,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 392,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
1 562,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
5 043,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 889,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 154,0
Облыстық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
160 000,0
оның ішінде:
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
160 000,0
Сандықтау ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
160 000,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
815,0
оның ішінде:
Балкашин ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
10,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
70,0
Ақсораң ауылдық округі, оның ішінде:
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0