О внесении изменений и дополнения в решение Целиноградского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 213/38-7 "О бюджете сельского округа Акмол на 2023-2025 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 12 мая 2023 года № 16/3-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете сельского округа Акмол на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 213/38-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177349) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 228 227,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 120,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 430,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 181 676,7 тысяч тенге;
2) затраты – 228 227,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа на 2023 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
дополнить приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
12 мая 2023 года
Руководитель государственного
Учреждения "Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
Б. Куликенов
12 мая 2023 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 12 мая
2023 года № 16/3-8
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 27 декабря
2022 года № 213/38-7
Бюджет сельского округа Акмол на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 213/38-7 "2023-2025 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 16/3-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 213/38-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177349 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 228 227,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 120,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 430,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 181 676,7 мың теңге;
2) шығындар – 228 227,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2023 жылға арналған ауылдық округі бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2023 жылғы 12 мамыр
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2023 жылғы 12 мамыр
Целиноград аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 12 мамырдағы
№ 16/3-8 шешіміне
1-қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 213/38-7 шешіміне
1-қосымша
Ақмол ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер