"О бюджете Талапкерского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 130/16-8.
Сноска. В наименовании, по всему тексту и в приложениях к решению слова "Талапкерского сельского округа" заменить словами "села Талапкер" в соответствии с решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.09.2024 № 222/29-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Талапкер на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 324 789,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 67 527,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 209 262,8 тысяч тенге;
2) затраты – 427 565,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -102 775,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –102 775,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –102 775,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2024 № 255/33-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа на 2024 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 4.
Распределение сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Б.Оспанбеков
26 декабря 2023 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
Б.Куликенов
26 декабря 2023 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года

"2024-2026 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті туралы"
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 130/16-8 шешімі.
Ескерту. Шешімнің атауында, бүкіл мәтін бойынша және қосымшаларында "Талапкер ауылдық округінің" сөздері "Талапкер ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.09.2024 № 222/29-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Талапкер ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 324 789,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 67 527,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 209 262,8 мың теңге;
2) шығындар – 427 565,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -102 775,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 775,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 102 775,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 15.11.2024 № 255/33-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған ауылдық округі бюджет кірістерінің құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2023 жылғы 26 желтоқсан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2023 жылғы 26 желтоқсан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы