О снятии карантина и признании утратившим силу постановления акимата города Актобе от 4 октября 2023 года № 4224 "Об установлении карантина"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 1 ноября 2023 года № 4551
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 ноября 2023 года № 5-2/511, акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять карантин, установленный на территории летнего пастбища, расположенном в 3 км от реки Каргала по дороге на запад, в жилом массиве "Садовое" района "Алматы" города Актобе, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни оспы среди мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе от 4 октября 2023 года № 4224 "Об установлении карантина".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
И.о. акима города Ж. Бисембин

Карантинді тоқтату және Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 4224 "Карантин белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қарашадағы № 4551 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 5-2/511 ұсынысы негізінде, Ақтөбе қаласының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы "Алматы" ауданының "Садовое" тұрғын үй алабына қарасты, Батысқа қарай жолда Қарғалы өзенінен 3 км қашықтықта орналасқан жазғы жайылымдағы отарлар аумағындағы карантинді, осы жайылымдық отарлардағы ұсақ мүйізді қара малдарының күл ауруына қарсы жоюға жүргізілген ветеринариялық іс-шараларының атқарылуына байланысты, белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 4224 "Карантин белгілеу туралы" қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Қала әкімінің м.а. Ж. Бисембин