Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2024-2026 годы
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 26 декабря 2023 года № 144
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 894 358,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 961 382 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 689 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 977 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 922 310,8 тысяч тенге;
2) затраты –10 073 347,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 098 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 104 346 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 88 248 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 195 086,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195 086,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 857 652 тысяч тенге;
погашение займов – 88 611,9 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 426 046,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 12.11.2024 № 264 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить в районном бюджете на 2024 год распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) по социальному налогу – 100 процентов;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора – 100 процентов.
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 - 2026 годы" с 1 января 2024 года установлены:
1) минимальный размер заработной платы – 85 000 тенге;
2) минимальный размер пенсии – 57 853 тенге;
3) месячный расчетный показатель – 3 692 тенге;
4) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 43 407 тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год трансферты на компенсацию потерь республиканского и областного бюджетов в связи с передачей функций 67 255 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 144 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 894 358,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 961 382 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 689 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 977 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 922 310,8 мың теңге;
2) шығындар – 10 073 347,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 16 098 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 104 346 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 88 248 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 195 086,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195 086,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 857 652 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 88 611,9 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 426 046,4 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 264 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте салық түсімдерінің жалпы сомасын мынадай мөлшерлерде бөлу белгіленсін:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша– 100 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша –100 пайыз;
3) мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша –100 пайыз.
3. Мәліметке және басшылыққа алып, "2024-2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 9 - бабына сәйкес, 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап белгіленді:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 85 000 теңге;
2) зейнетақының ең төмен мөлшері – 57 853 мың теңге;
3) айлық есептік көрсеткіш – 3 692 теңге;
4) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 43 407 теңге.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте функциялардың берілуіне байланысты республикалық және облыстық бюджеттердің шығындарын өтеуге 67 255 мың теңге трансферттер көзделсін.
Көрсетілген трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.

5. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 215 403 тысяч тенге, в том числе:
Айкенский сельский округ – 14 719 тысяч тенге;
Аккольский сельский округ – 11 578 тысяч тенге;
Актастинский сельский округ – 15 000 тысяч тенге;
Аралтогайский сельский округ – 13 994 тысяч тенге;
Тумабулаксий сельский округ – 2 825 тысяч тенге;
Жабасакский сельский округ – 7 842 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 21 537 тысяч тенге;
Кайрактинский сельский округ – 1 817 тысяч тенге;
Карабутакский сельский округ – 17 532 тысяч тенге;
Сельский округ Темирбека Жургенова– 9 831 тысяч тенге;
Кумкудукский сельский округ – 20 665 тысяч тенге;
Кызылжулдузский сельский округ – 20 000 тысяч тенге;
Саратский сельский округ – 21 910 тысяч тенге;
Сулукольский сельский округ – 15 151 тысяч тенге;
Ушкаттинский сельский округ – 21 002 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2024 год поступления кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных сумм кредитов определяется на основании постановления акимата района.
7. Предусмотреть в районном и областном бюджете на 2024 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов:
1) на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
2) на капитальные расходы государственного органа;
3) на освещение улиц в населенных пунктах;
4) на обеспечение санитарии населенных пунктов;
5) на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
6) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
7) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
8. Учесть в районном бюджете на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
1) на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
2) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
3) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения;
4) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
9. Учесть в районном бюджете на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета:

5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 215 403 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Әйке ауылдық округіне – 14 719 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне – 11 578 мың теңге;
Ақтасты ауылдық округіне – 15 000 мың теңге;
Аралтоғай ауылдық округіне – 13 994 мың теңге;
Тұмабұлақ ауылдық округіне – 2 825 мың теңге;
Жабасақ ауылдық округіне – 7 842 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 21 537 мың теңге;
Қайрақты ауылдық округіне – 1 817 мың теңге;
Қарабұтақ ауылдық округіне – 17 532 мың теңге;
Темірбек Жүргенов ауылдық округіне – 9 831 мың теңге;
Құмқұдық ауылдық округіне – 20 665 мың теңге;
Қызылжұлдыз ауылдық округіне – 20 000 мың теңге;
Сарат ауылдық округіне – 21 910 мың теңге;
Сұлукөл ауылдық округіне – 15 151 мың теңге;
Ұшқатты ауылдық округіне – 21 002 мың теңге.
6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен кредиттер түсімдері ескерілсін.
Кредиттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
7. 2024 жылға арналған аудандық және облыстық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
1) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге;
2) мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
3) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
4) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
5) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
6) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
7) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге.
Көрсетілген трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің және даму трансферттердің түсімі ескерілсін:
1) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
2) мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға;
3) халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға;
4) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға.
9. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттердің түсімі ескерілсін:

1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
3) на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
4) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
5) на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға;
4) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
5) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға.
Көрсетілген трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 35 061 тысяч тенге.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Айтекебийского
районного маслихата:
Б. Д. Сейлханов
приложение - 1 к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 26 декабря 2023
года № 144
Айтекебийский районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 12.11.2024 № 264 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Уточненный бюджет на 2024 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І.ДОХОДЫ

10. 2024 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 35 061 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың төрағасы:
Б. Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2023 жылғы
26 желтоқсандағы № 144
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 264 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
2024 жылға нақтылынған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

126688,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
409255
1
Социальное обеспечение
48786
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48786
005
Государственная адресная социальная помощь
48786
2
Социальная помощь
265142,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
265142,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29609,9
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
99765
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
135768
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
95326,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95326,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76093,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
12707,8
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5800
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
225
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1911538,4
1
Жилищное хозяйство
1464899,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
233556
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
27950
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
205606
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1231343,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
303787
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
135090,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

126688,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
409255
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
48786
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48786
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48786
2
Әлеуметтiк көмек
265142,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
265142,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29609,9
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
99765
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
135768
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
95326,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95326,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметт
76093,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардын құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12707,8
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5800
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
225
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1911538,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1464899,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
233556
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
27950
033
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
205606
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1231343,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
303787
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
135090,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

32452
018
Капитальные расходы государственного органа
1400
5
Планирование и статистическая деятельность
42844
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
42844
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
41744
004
Капитальные расходы государственного органа
1100
9
Прочие государственные услуги общего характера
373920
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
373920
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
31020
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
342900
02
Оборона
63891
1
Военные нужды
21435
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21435
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21435
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
42456
122
Аппарат акима района (города областного значения)
42456
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
24035
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
18421
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
352641
1
Социальное обеспечение
55000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55000
005
Государственная адресная социальная помощь
55000
2
Социальная помощь
168641
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
168641
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
72000
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
65641
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

32452
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1400
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
42844
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
42844
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41744
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1100
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
373920
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
373920
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31020
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
342900
02
Қорғаныс
63891
1
Әскери мұқтаждар
21435
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21435
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21435
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
42456
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
42456
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
24035
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
18421
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
352641
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
55000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
55000
2
Әлеуметтiк көмек
168641
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
168641
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
72000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
65641
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер