О переименовании улицы села Аралтогай Аралтогайского сельского округа Айтекебийского района
Решение акима Аралтогайского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 17 ноября 2023 года № 17
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключений областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 21 апреля 2021 года № 2 РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Абай Құнанбаев" в селе Аралтогай Аралтогайского сельского округа Айтекебийского района на "Қайрат Рысқұлбеков".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима Аралтогайского
сельского округа
С. Дуйсенбаев

Әйтеке би ауданы Аралтоғай ауылдық округі Аралтоғай ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Аралтоғай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 17 қарашадағы № 17 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37-баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысының әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 21 сәуіріндегі № 2 қорытындысы негізінде, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Әйтеке би ауданы Аралтоғай ауылдық округінің Аралтоғай ауылындағы "Абай Құнанбаев" көшесі "Қайрат Рысқұлбеков" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аралтоғай ауылдық округінің әкімі С. Дүйсенбаев