О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 261 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2023 года № 97. Прекращено действие в связи с истечением срока
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 261 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Маржанбулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 925 774,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 781 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 265 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 991 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 911 737,8 тысяч тенге;
2) затраты – 931 507,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 261 "2023-2025 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 97 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Алға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 261 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 925 774,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 781 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 265 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 991 мың теңге;
трансферттер түсімі – 911 737,8 мың теңге;
2) шығындар – 931 507,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 732,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 732,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 732,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 732,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 732,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5 732,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Тулеуов