О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Маржанбулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 13 июля 2023 года № 140
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления и.о. руководителя ГУ "Алгинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 09 июня 2023 года № 02-06-14/153, аким Маржанбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, в связи с проведением комплекс ветеринарных мероприятий, так же с "отрицательной" пробой результаты по заболеванию среди крупного рогатого скота в крестьянском хозяйстве "Сарым" села Маржанбулак Маржанбулакского сельского округа Алгинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима "Об установлении ограничительных мероприятий" от 12 июня 2023 года № 110 (опубликовано 16 июня 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 182990).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Маржанбулакского
сельского окурга
Еламан М. А.

Маржанбұлақ ауылдық округінің Маржанбұлақ ауылының шаруа қожалығында мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан жұқпалы ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 шілдедегі № 140 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37- бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасының ауыл шарушылығы Министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті Алға аудандық аймақтық инспекциясы" ММ-нің басшысының м.а. 2023 жылғы 13 шілдедегі № 02-06-14/153 ұсынысының негізінде Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданының Маржанбұлақ ауылдық округі Маржанбұлақ ауылы "Сарым" шаруа қожалығының мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан жұқпалы ауру ошағына ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізіліп, сыныма нәтижелерінің "теріс" көрсетуіне байланысты шектеу іс-шаралары алынып тасталынсын.
2. Әкімнің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2023 жылғы 12 маусымдағы № 110 шешімінің (2023 жылғы 16 маусымындағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 182990 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маржанбұлақ ауылдық
округінің әкімі
М. А. Еламан