О внесении изменения в решение от 29 декабря 2022 года № 197 "Об утверждении бюджета Культабанского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 9 июня 2023 года № 37. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 197 "Об утверждении бюджета Культабанского сельского округа на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Культабанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих обьемах:
1) доходы - 69 762 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 65 822 тысяч тенге;
2) затраты - 70 082 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 320 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств -320 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2023-2025 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 197 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 маусымдағы № 37 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 197 "2023-2025 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2023-2025 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 762 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 65 822 мың теңге;
2) шығындар – 70 082 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 320 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 320 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.