О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 198 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2023 года № 25
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 198 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аманкольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 819,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 952,8 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 13 827 тысяч тенге;
2) затраты – 46 101 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 198 "2023-2025 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 мамырдағы № 25 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 198 "2023-2025 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24 819,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 952,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 13 827 мың теңге;
2) шығындар – 46 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 281,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –21 281,2 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 21 281,2 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Иргизского
районного маслихата
М. Турымов

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 281,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 281,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 21 281,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Турымов