О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 200 "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2023 года № 27
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 200 "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменений и дополнений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кумтогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 738,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 608 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 113 110,6 тысяч тенге;
2) затраты – 118 070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -331,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 331,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 331,4 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Кумтогайского сельского округа на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
2 240 тысяч тенге – на выплату заработной платы;

Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 200 "2023-2025 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 мамырдағы № 27 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 200 "2023- 2025 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 117 738,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 608 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 113 110,6 мың теңге;
2) шығындар – 118 070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -331,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 331,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 331,4 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
еңбек ақы төлеуге - 2 240 мың теңге;

12 500 тысяч тенге - на капитальные расходы государственных органов;
12 320 тыся тенге - на организацию водоснабжения населенных пунктов;
32 810 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов;
24 691,6 тысяча тенге- на освещение улиц населенных пунктов.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округ.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына - 12 500 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға - 12 320 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 32 810 мың теңге.
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 24 691,6 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.