О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 201 "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2023 года № 28. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 201 "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменений и дополнений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Нуринского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 299 811,5 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 863 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 294 928,5 тысяч тенге;
2) затраты – 300 111 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -299,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 299,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 299,5 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Нуринского сельского округа на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
2 321 тысяча тенге – на выплату заработной платы;
400 тысяч тенге - на капитальные расходы государственных органов;

Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 201 "2023-2025 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 мамырдағы № 28 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 201 "2023- 2025 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 299 811,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 294 928,5 мың теңге;
2) шығындар – 300 111 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -299,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 299,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 299,5 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Нұра ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
еңбек ақы төлеуге – 2 321 мың теңге;
мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 400 мың теңге;

12 320 тысяч тенге - на организацию водоснабжения населенных пунктов;
30 224 тысячи тенге - на освещение улиц населенных пунктов;
33 049 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов;
2 782,5 тысячи тенге - на проведение экспертизы качества работ и материалов при среднем ремонте автомобильных дорог.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 12 320 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 30 224 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 33 049 мың теңге;
автомобиль жолдарын орташа жөндеуде жұмыстары мен материалдардың сапасына сараптама жүргізуге – 2 782,5 мың теңге.".
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.