О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 221 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 июля 2023 года № 54
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 221 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "116346,2" заменить цифрами "118465,3",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "112252,2" заменить цифрами "114371,3";
в подпункте 2):
затраты - цифры "117440,0" заменить цифрами "119559,1";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
организацию водоснабжения населенных пунктов;
благоустройство и озеленение населенных пунктов.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 221 "2023-2025 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 54 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 221 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "116346,2" сандары "118465,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "112252,2" сандары "114371,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "117440" сандары "119559,1" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
елді мекендерді сумен жабдықтауды;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 27 июля 2023 года № 54
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 221
Бюджет Ащылысайского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 221 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер