О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 226 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 89. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 226 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "97 594,5" заменить цифрами "89 854,8",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "92 286,5" заменить цифрами "84 546,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "99 087,8" заменить цифрами "91 348,1";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
капитальные расходы государственного органа;
оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому;
освещение улиц в населенных пунктах;
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима Кос-Истекского сельского округа.".
Дополнить пунктом 6 следующего содержания:

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 226 "2023-2025 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 89 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 226 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "97 594,5" сандары "89 854,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "92 286,5" сандары "84 546,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "99 087,8" сандары "91 348,1" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге берілетін трансферттер ескерілсін.
Аталған трансферттердің бөлу Қос Естек ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінле жүзеге асырылады.".
Мынадай мазмұндағы 6 тармақпен толықтырылсын:

"6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение решению Каргалинского районного маслихата от 15 ноября 2023 года № 89
Приложение 1 решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 226
Бюджет Кос-Истекского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

"6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 89 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 226 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер